Egypt: Stále oblíbená destinace pro letní dovolenou

Na letní dovolenou se nemusíte vydávat jen, když je léto u nás. Cítíte se na podzim a v zimě bez energie? Chybí vám sluníčko? Vydejte se za ním tam, kde hřeje po celý rok. Tuto možnost vám dává i Egypt. Jaké jsou ještě další výhody této destinace?

Proč se vydat do Egyptaegypt-938993_960_720

Jak už jsme si uvedli v úvodu, hlavní výhoda dovolené v Egyptě spočívá v tom, že si tu můžete užívat letních radovánek během celého roku. A v porovnání s většinou exotických destinací s možností celoročního koupání v moři a opalování vychází zájezdy do Egypta levněji.

Chcete-li se vyhnout tropickým horkům, leťte do Egypta v období od října do března. Nejchladněji je tu v lednu. I tak se teploty šplhají k 19°C. V hlavní sezóně je tu kolem 40°C či více a taková horka si už někteří turisté rádi odpustí.

V Egyptě je mnoho rozmanitých pláží, kde můžete nerušeně odpočívat, nebo si užívat vodních sportů. Nejoblíbenější je potápění a šnorchlování. Rozhodně je na co se dívat. Podvodní svět je díky korálovým útesům úchvatný.

V neposlední řadě Egypt láká všechny příznivce historických památek. Podívejte se do míst, která vás svou atmosféru skutečně pohltí. Mezi ně patří především pyramidy, Velká sfinga v Gíze, Luxorský chrám, Karnak a mnohé další památky.

Teď už najít jen konkrétní zájezd do Egypta

Také si vás Egypt svými výhodami podmanil? Pak už zbývá si jen vybrat z konkrétních letovisek. Tím nejvyhledávanějším je Hurghada. Nabízí vám mnohé možnosti ubytování a najdete tu vše, co od komfortní luxusní dovolené očekáváte. Že byste raději nějakou klidnější lokalitu? Z dalších egyptských destinací si ještě uveďme Marsa Alam,Taba, Sharm El Sheikh, Ain Soukhna atd.

A jaký konkrétní zájezd do Egypta vybrat? Najděte si ho ve srovnávači zájezdů NewTravel. Díky přehlednosti a jednoduchosti výběru rychle objevíte zájezd šitý vám na míru. Užijte si svou dovolenou v Egyptě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient