Eliminace Festivalu Przystanek Woodstock Praha 2017

Nadace Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy, organizátor polského festivalu Przystanek Woodstock spolu s pražskou agenturou MusicMap.TV vyhlašují Eliminace festivalu Przystanek Woodstock pro rok 2017.

Umělci z Česka, Slovenska a Maďarska, tak jak vloni, i teď zabojují na klubové scéně o možnost zahrát si na polském Woodstocku. Pro zapojení se kapely do Eliminací stačí v termínu do 13. února 2017 zaslat CD s vlastní tvorbou na adresu pražské agentury MusicMap.TV.1473167409_1[1]

V roce 2016 si účast na Woodstocku v pražských Eliminacích vybojovaly kapely – Denoi /CZ/, BarBar Punk /CZ/ a Bod Omylu ze Slovenska. Celkově se v roce 2016 do Eliminací v Praze přihlásilo 76 hudebních skupin.

Kapelou z Česka, která v roce 2016 dosáhla přes polské Eliminacje do Przystanku Woodstock historický úspěch je pražská modern rocková formace The Snuff. V konkurenci 700 hudebních skupin hlavně z Polska se probojovala až do finále. The Snuff pak zahrála na hlavním pódiu Przystanku Woodstock 2016. Z vystoupení kapely The Snuff na festivalu Przystanek Woodstock se aktuálně připravuje CD a DVD.

Open Air festival Przystanek Woodstock je bezplatný. Návštěvníci festivalu si můžou rozložit svoje stany, či vzít sebou vlastní jídlo i pití. Festival s hlavními myšlenkami „Dělejte co chcete“ a „Hrajeme do konce světa a o jeden den navíc“ byl International Industry of Music Awards vyhlášen za nejhezčí festival na světe. Jeho hlavní organizátor Jurek Owsiak byl v roce 2015 v Los Angeles vyhlášen za nejlepšího promotéra světa.

Všechny informace k Eliminacím festivalu Przystanek Woodstock pro rok 2017 jsou na oficiálních stránkách festivalu i na oficiálních stránkách agentury MusicMap.TV

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient