Více než 80 % obchodníků v USA akceptuje kreditní karty UnionPay

1. září bylo zjištěno, že všechny bankomaty v USA akceptují karty UnionPay pro výběr hotovosti a více než 80 % místních obchodníků akceptuje kreditní karty UnionPay. V oblíbených turistických destinacích, jako je New York, Havajské ostrovy, San Francisco, Los Angeles, Orlando a Chicago, překročilo pokrytí přijímání karet UnionPay ve známých nákupních centrech a outletech 90 %. S jednou debetní kartou UnionPay a jednou kreditní kartou UnionPay (čísla obou karet začínají na 62) mohou držitelé karet platit v USA snadno a výhodně.1461913236_1[1]

Obchodníci akceptující karty UnionPay jsou z celých Spojených států a jsou mezi nimi obchodní domy, značkové obchodní řetězce, obchody se smíšeným zbožím, restaurace a hotely. Pohodlně se platí s kartami UnionPay v Macy’s, obchodech Apple, Best Buy, v bezcelních obchodech na letištích a na jiných místech oblíbených mezi turisty. Při použití kreditních karet UnionPay v USA se držitelé karet musí pouze podepsat, nevyžaduje se žádný PIN. Držitelé karet mohou také použít debetní karty UnionPay u obchodníků s terminály pro zadání PIN.

S širokou sítí přijímání karet UnionPay v USA vytvořila společnost UnionPay International od minulého roku 30 klíčových obchodních oblastí přijímání karet kolem velkých atrakcí a nákupních center, čímž posílila pokrytí přijímání a zároveň poskytla exkluzivní výhody a služby. Tyto klíčové obchodní oblasti zahrnují Metropolitan Museum of Art, Woodbury Premium Outlet, T Galleria od DFS a Kalakaua Avenue na Havajských ostrovech.

Je třeba poznamenat, že ačkoliv mnoho amerických obchodníků nevystavuje označení přijímaných bankovních karet, většina obchodníků s terminály pro zadání PIN akceptuje debetní karty UnionPay. Spotřebitelé se také mohou zeptat pokladních, zda přijímají karty UnionPay.

V rámci tohoto roku se mohou držitelé karet těšit na různá privilegia v USA. Za prvé, více než 50 známých outletů poskytuje příručky pro VIP slevy a dárky pro držitele karet UnionPay, včetně 15 prvotřídních outletů, 37 outletů Tanger a mnoho módních outletů. Za druhé, zákazníci se mohou těšit z dvojitých slev (10% sleva a „4denní poplatek za půjčení na 7 dnů“), když používají karty UnionPay k pronájmu automobilů prostřednictvím Hertz. Za třetí, držitelé karet UnionPay mohou navštívit zdarma Metropolitan Museum of Art a zakoupit vstupenku do Art Institute of Chicago pomocí kreditní karty UnionPay; spotřebitelé pak mohou dostat další vstupenku zdarma.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient