Fond III LP získal 695 miliónů dolarů

Fond III LP společnosti Madison Realty Capital získal 695 miliónů dolarů a podstatně překročil svou původní cílovou částku

Společnost Madison Realty Capital (MRC), investiční firma zabývající se investicemi do realit a dluhů na zprostředkovatelském realitním trhu v USA i v zahraničí, dnes oznámila uzavření svého třetího institucionálního realitního dluhového investičního fondu Madison Realty Capital Debt Fund III LP (“MRC Debt Fund III”), který bude dalším investičním nástrojem firmy.

Adam Tantleff, generální ředitel společnosti MRC, u příležitosti uzavření fondu vydal následující prohlášení.

Celkem fond získal od soukromých investorů částku 695 miliónů dolarů a překročil tak původní cílovou částku 600 miliónů dolarů. Firma MRC získala kapitál od různorodé skupiny investorů, včetně veřejnoprávních i firemních penzijních fondů, nadací, rodinných firem i správců aktiv.

“Společnost MRC s potěšením oznamuje uzavření našeho již třetího fondu. Navíc se nám podařilo podstatně překročit naši původní částku,” řekl Tantleff. “Velmi si vážíme skvělé podpory, které se nám dostalo jak od našich stávajících tak i nových investorů z veřejnoprávní i soukromé oblasti během shánění finančních prostředků. Protože naše společnost již spravuje aktiva v hodnotě téměř 3 miliard dolarů, i nadále se snažíme hledat a využívat nové příležitosti na trhu. Naše vertikálně integrovaná platforma, jejíž součástí jsou jak služby v oblasti financování dluhu tak další investiční služby, nám umožňuje využívat speciální příležitosti k půjčování peněz, které jsou pro ostatní subjekty na trhu obtížně dosažitelné.”

Fond MRC Debt Fund III poskytuje komerční hypoteční úvěr, překlenovací úvěry a další financování a současně odkupuje nefungující hypotéky. Díky schopnosti využívat a recyklovat kapitál se našemu fondu podařily investice v hodnotě více než 2,5 miliardy dolarů. Náš předchozí fond s názvem Sullivan Debt Fund, který jsme založili v roce 2012, získal více než 350,4 miliónů dolarů a objem získaných prostředků tak opět překročil původní cílovou částku 300 miliónů dolarů. V roce 2005 společnost MRC založila svůj první dluhový fond, s celkovou částkou ve výši přes 300 miliónů dolarů.

O společnosti Madison Realty Capital (MRC)

MRC je investiční realitní společnost se sídlem v New Yorku, která se zabývá investicemi do realit a dluhovými investicemi na zprostředkovatelském trhu a spravuje aktiva v hodnotě 2,7 miliardy dolarů. Firma MRC byla založena v roce 2004 a investovala více než 4,5 miliardy dolarů do obytných objektů, kancelářských prostor, průmyslových prostor a hotelů. Společnost má více než 50 odborníků na akvizice, upisování, strukturování, uzavírání obchodů, správu majetku a aktiv, výstavbu, kapitálové trhy a syndikování a řízení projektů.

Přečtěte si původní zdrojovou zprávu na webových stránkách businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160510005351/en/

Kontaktní informace

Média:

Great Ink Communications, 212-741-2977

Eric Waters, eric.waters@greatink.com

nebo

Tom Nolan, tom@greatink.com

Zdroj: Madison Realty Capital

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient