Frankovo online investiční poradenství.

Máte k dispozici našetřené prostředky a máte v plánu je investovat?

To je jistě správná volba, otázkou však zůstává komu tyto prostředky svěřit a jak konkrétně s nimi naložit. Na našem trhu je subjektů nabízejících investiční poradenství opravdu hodně a není jednoduché se v takto široké nabídce zorientovat. Když už si pak nějaké investiční poradenství vyberete, ve většině případů se setkáte s tím, že jste již od začátku tlačeni do pořízení několika málo konkrétních produktů. Ke zhodnocení vaší investice však vede i jiný, méně agresivní, přístup.

Služby eFrank.cz by se daly popsat jako digitální investiční poradenství, které nabízí svým klientům několik opravdu zajímavých výhod. A jak to celé funguje? Potom co vyplníte z pohodlí vašeho domova svojí investiční mapu, tj. informace o výši vašeho majetku (pro investici u eFrank je minimální částka 500 tisíc korun), dluzích a také vašich cílech a ochotě riskovat, vám Frank – digitální investiční poradce – poskytne okamžitě na míru ušitý seznam investic nejvhodnějších pro dosažení vašich cílů. To vše online, zdarma a samozřejmě s možností nebrat toto doporučení v potaz či jej realizovat jinde. V případě, že se s Frankovým doporučením ztotožníte a rozhodnete se pro jeho realizaci, založte si na eFrank.cz účet. Dostane se vám pomoci s veškerou potřebnou administrativou. Možnost telefonické konzultace a vyjasnění jakýchkoliv nejasností v průběhu celého procesu je samozřejmostí stejně jako následná pečlivá správa vašeho portfolia, kterému se dostane prvotřídní péče – alokace, diverzifikace, pozorná kontrola bezpečnosti všech produktů i pravidelné reportování.

Tým eFrank je tvořen skupinou profesionálů, za kterou stojí společnost Fitchner s.r.o. disponující investicemi v celkové hodnotě 1,93 mld. Kč. Pokud máte zájem dozvědět se o možnostech, které vám digitální investiční poradce nabízí, zvažte možnost zhlédnutí kurzu o investování zdarma, kde budete mít možnost informovat se o všem co eFrank nabízí přímo u členů týmu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient