Golfové doplňky pro teplé letní dny

Krásné počasí přímo vybízí k tomu, abyste zase vytáhli své golfové vybavení, se svými přáteli vyrazili na vaše oblíbené golfové hřiště a užili si skvělý den. Pokud však preferujete komfort za každé situace, nebude vám ke hře stačit pouze set holí, golfový bag a golfové oblečení. Aby se vám dobře hrálo za každého počasí a měli jste vše potřebné po ruce, vyberte své nové pomocníky ve formě golfových doplňků pro co nejpříjemnější golfové hry během teplých jarních a letních dnů!

Je známo, že průměrný golfista stráví na hřišti při jedné návštěvě golfového hřiště okolo 3,5 až 4 hodin a projde v průměru okolo 7 kilometrů. Kromě samotné hry hráč musí i tlačit golfový vozík, nést golfový bag, nebo trénovat cvičné odpaly. Tím pádem muž s průměrnou výškou i hmotností spálí během jednoho kola asi 1300 kcal. Není to tedy jen tak nějaký obyčejný oddychový čas. Přestože při sledování profesionálních výkonů by se mohlo zdát, že jde jen o pár ladných pohybů, při kterých se člověk nijak zvlášť nenadře, a že vlastně v případě golfu nejde o sport v pravém slova smyslu. Opak je pravdou. A proto, abyste se cítili stále komfortně, pořiďte si stylové golfové doplňky, jako je například kvalitní golfový ručník. Profesionální ručníky pro golfisty jsou vyrobeny z měkkých materiálů a jsou velmi savé. Ručníky mají i praktické očko na zavěšení na golfový bag. A aby vám při hře nebylo příliš horko, pořiďte si také kvalitní golfové oblečení – pohodlné golfové tričko a elegantní golfové kalhoty. Kvalitní oděv z příjemného a poddajného materiálu je základ.

Co by ve vaší golfové výbavě určitě nemělo chybět, jsou golfové sluneční brýle, které ochrání vaše oči a dopomohou vám i ve slunečných dnech k jasnému výhledu. Značku i barvu golfových brýlí můžete sladit s vaším celkovým outfitem.

Golfové boty jsou pak další součástí šatníku a výbavy, která vám zajistí pohodlnou hru. V horkém počasí každý hráč ocení prodyšný materiál, který dokáže odvést pot od těla a ochladit. Kvalitní golfové boty jsou právě z takového materiálu vyrobeny a navíc zaručí dobrou oporu nohou, což může být v určitém terénu k nezaplacení.

A nezapomeňte, že při výběru vybavení, oblečení či obutí na golf je vhodné se také držet známého přísloví „dvakrát měř, jednou řež“. Až budete slavit jedno vítězství za druhým, uvidíte, že se promyšlený výběr opravdu vyplatil.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient