Henniges Automotive otevírá první výrobní závod v Polsku

Henniges Automotive otevírá první výrobní závod v Polsku

Henniges Automotive Holdings, Inc., přední světový dodavatel technicky pokročilých těsnění a antivibračních komponentů pro automobilový průmysl, s radostí oznamuje, že dnes otevírá svůj výrobní závod ve městě Prudnik v Polsku. Toto strategické umístění je součástí pokračující snahy společnosti Henniges o rozšíření její globální působnosti.

“Závod v Prudniku nám umožní větší konkurenceschopnost v rámci regionu,” uvedl Boris Gavric, viceprezident světového prodeje a marketingu společnosti. “Zároveň nám nabízí příležitost investovat v malém městě, které přišlo o průmysl.” Očekává se, že závod v průběhu následujících pěti let přijme dalších 500 členů týmu.

“Henniges je pod novým vedení velmi orientováno na růst,” poznamenala Ann Budin, viceprezidentka pro evropské operace společnosti. “Otevření závodu v Prudniku nám umožňuje využít zkušeností z našeho závodu v České republice pro rozšíření naší technologické nabídky v tomto regionu.” Prudnik je vzdálen 150 kilometrů severně od závodu v Hranicích v České republice.

O společnosti Henniges Automotive

Henniges dodává výrobcům originálních zařízení (OEM) v automobilovém průmyslu těsnicí systémy do dveří, oken, zadního úložného prostoru, vedení skel, střešních oken a kapot. Tato společnost dodává pro automobilový průmysl také antivibrační řešení, enkapsulovaná skla a další pryžové komponenty. Henniges je dodavatelem všech hlavních výrobců originálních zařízení (OEM) v automobilovém průmyslu a své závody má rozmístěny v Severní Americe, Jižní Americe, Evropě a Asii. Tato společnost celosvětově zaměstnává 7700 pracovníků.

Napsat komentář