Nový start-up SpaceSpy pojede na Web Summit

Nový start-up SpaceSpy pojede na Web Summit

Komise expertů start-upové Mekky v americkém Silicon Valley vybrala slovenskou aplikaci SpaceSpy, aby se jako nadějná novinka představila na prestižním Web Summitu. SpaceSpy tím dostala velkou šanci naplnit ambice svého tvůrce, který ji už od začátku vidí jako globální projekt.Spyce-ctverec[1]

Web Summit, letošní ročník konference, která je snad největší světovou přehlídkou nejnovějších technologií, se bude konat začátkem listopadu v portugalském Lisabonu.

„Jsme nadšeni, že jsme na Web Summit byli vybráni! Věřím, že prezentací SpaceSpy oslovíme minimálně jednoho atraktivního investora. Web Summit je totiž nejen možnost zviditelnění se ve světovém měřítku, ale i reálná příležitost k získání potřebných investic pro další rozvoj projektu a v neposlední řadě také šance nasbírat vlivné a užitečné kontakty,“ říká autor aplikace ing. Richard Olšovský.

SpaceSpy nedávno zabodovala i u české investiční firmy DEGIRANS, která se appku rozhodla podpořit a pomoct jí tak s marketingem a při expanzi do ciziny. „SpaceSpy přihlásila na Web Summit naše společnost, protože jsme přesvědčeni, že na tuto přehlídku patří. Určitě má potenciál stát se nejen na Slovensku a v Česku, ale i ve světě masově vyhledávanou aplikací, a to jak pro množství užitečných funkcí, které nabízí, tak pro svou unikátnost a ojedinělé poslání,“ uvedla členka představenstva DEGIRANS SE ing. Beata Pilná.

Nová aplikace SpaceSpy představuje jedinečnou kombinaci geolokačního vyhledávače, sociální sítě, on-line marketingového nástroje a možnosti přivýdělku. Dá se použít k běžnému vyhledávání stravování, ubytování, dopravy či různých akcí v lokalitě, kterou si její uživatel na mapě zvolí. Stejně tak si v ní každý může vyhledat v okolí přátele už známé či zcela nové, aby s nimi v aktuálním čase vyrazil na kolo, na drink, zkrátka kamkoli. Samozřejmý je klasický chat a také možnost průběžně si volit funkce, které chcete využívat a hlavně to, zda chcete být „viditelní“ pro každého, nebo jen pro vybrané přátele, či pro nikoho.

Zcela unikátní funkcí SpaceSpy je pak hromadná placená zpráva, která je mnohem levnější než běžná internetová reklama. Každý tak může oslovit všechny, které si pomocí „kružnice na mapě“ vyhledal a nabídnout třeba své služby či zboží, nebo tímto způsobem učinit rychlý spotřebitelský průzkum. Z takovéto zprávy mají pak finanční profit ti uživatelé, kteří si ji přečetli.

Další možností, jak se SpaceSpy vydělávat, je šířit ji pomocí affiliate programu. Celá aplikace, včetně možnosti finančního profitu z příjmu reklam a zpráv, je pro všechny zdarma. SpaceSpy totiž rozděluje až 80 % svých tržeb mezi své uživatele. Poplatek platí jen ti, kteří chtějí posílat hromadné placené zprávy a reklamy, či vydělávat jako affiliate partneři.

http://www.degirans.com/projekty

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient