Hotel, který je ideální na jakoukoliv společenskou akci

Hotel Čertousy

Významné rodinné akce a oslavy si vyžadují patřičné společenské zázemí. Zejména pokud se jedná o svatby či jiné důležité události. Co by mělo takové místo splňovat?

Jedna z nejdůležitějších událostí v životě

Když plánujeme svatbu, tak si přejeme, aby celý den probíhal podle našich představ jak na drátkách. Svatba v Praze se může odehrát v rozsáhlém areálu, jenž je laděn do venkovského stylu. Nechybí zde velká zahrada s roztomilým altánem, vinný sklípek, rybník a členité terasy. Není nic romantičtějšího, než se o svém svatebním dnu projet na lodičce či v kočáru s koňským spřežením.

Svatební hostina Praha bude uspořádána dle vašeho přání buď v sále, restauraci, vinném sklípku, nebo na terase. Dále si zvolíte servírovanou nebo rautovou formu. Zároveň můžete využít venkovní grilování. Průběh svatební hostiny bude přizpůsoben počtu hostů, ročnímu období, vašim zvykům a životnímu stylu.

Na tuto oslavu narozenin nezapomenete

Oslava narozenin Praha se může pro tentokrát konat ve společenském hotelovém sále. Toto místo přímo vyzývá k oslavě životních jubileí, organizování rodinných sešlostí a třídních srazů. Pochutnáte si na pokrmech připravených na grilu, pobavíte za doprovodu hudby.

Také firmy si přijdou na své

Konferenční prostory Praha jsou jako stvořené pro pořádání rozmanitých akcí. Firemní akce Praha může mít podobu teambuildingového setkání, semináře, konference, kongresu nebo firemního srazu. Hotel je pro tento typ akcí vybaven konferenčním sálem, školicími salonky a klubovou kavárnou. Samozřejmostí je wifi, na požádání je možné obstarat projektor, ozvučení, promítací plátno a další technické zázemí. Doprovodný program bude uzpůsoben vašim požadavkům. Není problém zajistit kulturní a sportovní vyžití. Obsluha restaurace Praha 9 je připravena poskytnout vám profesionální cateringové služby.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient