Huawei představila video cloud ke zjednodušení video služeb

Společnost Huawei představila video cloud na konferenci HUAWEI CONNECT 2016. Pomocí své cloudové platformy a otevřením nových možností pro video umožňuje video cloud od společnosti Huawei jejím zákazníkům provoz video služeb rychlejším způsobem a zajištění prvotřídní uživatelské zkušenosti za dříve nemyslitelnou cenu.Kai Li, ředitel platformy Video Cloud, Huawei Carrier Software BU, představuje video cloud (PRNewsFoto/Huawei)

Huawei Video Cloud umožňuje zákazníkům rychlé poskytnutí video služeb online a zkracuje čas potřebný k zavedení produktu na trh (TTM) na jeden týden, snižuje náklady na infrastrukturu o 90 % a zajišťuje nejvyšší možnou uživatelskou spokojenost a bezpečnost dat. Video cloud podporuje mnohé způsoby nabízených služeb, včetně cloudového živého vysílání, cloudového videa na vyžádání (VOD), cloudových TV her, živého přenosu her nebo videí s celebritami, mnohoobrazovkové interakce, dálkovou lékařskou péči a online vzdělávání, při snížení nákladů na video platformu a výstavbu infrastruktury CDN, s nabízenou asistencí pro zákazníky při rychlém využití video seriálů, podpoře obchodní spolupráce a tvorbě video ekosystému výhodného pro všechny strany, který je založen na stále otevřenějších možnostech videa.

Obchodní výhody a přední technologie, které Huawei Video Cloud nabízí:

– Zákazníci se zaměřením na základní služby: video cloud optimalizuje celkové náklady zákazníků na vlastnictví, snižuje jejich investice do video technologií, takže mohou zavádět provoz s jednoduchým zařízením a soustředit se na podstatu služby, na uživatele, obsah služby a provoz. Vybudování a údržba video platformy bude účinně probíhat díky unifikovanému video cloudu.

– Nejlepší investiční plány a nejrychlejší zavedení služeb: video cloud umožňuje investice na vyžádání, čímž bude riziko pod kontrolou. Základní kapitál pro rozvoj video služeb se sníží o 90 %, čas zavedení video platformy na trh se zkrátí na jeden týden. Systém je založen na flexibilním provozu, který připomíná internet, což umožňuje rychlé spuštění a odstranění nerovnosti v asymetrické konkurenci hráčů z oblasti OTT se zásadními výhodami.

– Otevřené video funkce: video cloud otevírá běžné video funkce a zdokonaluje efektivitu provozu a údržby. Využívá své bohaté globální partnerské zdroje, umožňuje vertikalizaci v tomto průmyslu a pomáhá budovat propojující video ekosystém.

O společnosti Huawei

Huawei je předním globálním dodavatelem řešení informační a komunikační technologie (ICT). Soustřeďuje se na inovace spojené s potřebami zákazníka a otevřená partnerství. Společnost Huawei vytvořila portfolio end-to-end ICT řešení, která dávají zákazníkům konkurenční výhody při provozu telekomunikačních a podnikových sítí, zařízení a používání počítačových technologií cloud computing. Naše inovační řešení ICT, produkty a služby jsou využívány ve více než 170 zemích a regionech a slouží více než jedné třetině světové populace.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient