Buďte originální s vlastním krytem na mobil

Mobilní telefony jsou fenoménem současnosti, každý z nás si ten svůj hýčká a chce mít doma jeden velký originál. Jak to ale dokázat, když se na trhu nachází spousta modelů, jež jsou často stejné. I proto se vyplatí vyrobit si svůj obal, který bude dokonale originální, a to se vším všudy. Že nevíte jak si vyrobit vlastní kryt na mobil? Nevadí, v následujících řádcích se soustředíme na službu MyCase, se kterou to bez větších problémů zvládnete rychle, kvalitně a efektivně.

Vytvořte si skvělý design

Zatímco většina prodejců se soustředí jen na to, aby dokázala nabídnout co největší množství obalů na mobil s různými potisky, MyCase cílí na absolutní originalitu, kterou si zajistíte vy sami. Prostě vytvoříte svůj vlastní styl, jímž nebudete moci bez vašeho svolení disponovat nikdo jiný. Moc hezký a jedinečný je kryt na mobil s vlastní fotkou, který vás bude dokonale charakterizovat. Může se jednat o fotografii vás samotných, vašich přátel, přírody, anebo čehokoli jiného, co stojí za to.

Je to tak jednoduché…

Máte strach, že se jedná o složitý proces a že kryt na iPhone nebo jiný mobilní telefon nebude sedět? Není na místě! Vše zvládnete naprosto jednoduše a kryt bude na vaše zařízení dokonale sedět. V menu na stránkách zmiňované společnosti si najdete konkrétní typ mobilu. Pak již můžete tvořit dle vlastní fantazie, anebo podle již vytvořených variant, které jsou k dispozici ve formě náhledu. Poté již následují objednávka a uložení.

kryt-na-iphone

Dokonalý 3D potisk

Spolehnout se můžete na maximálně věrohodné barvy, které jen tak nevyblednou. 3D potisk pro kryty na iPhone vypadá skvěle jak na plochách mobilu, tak i v záhybech. Rozhodně si tak můžete být jisti naprostou jedinečností krytu. Podobně vypadá i kryt na Samsung a mnohé další značky. Buďte originální, vytvořte si také ten svůj!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient