Nastal čas pro setkání módy s budoucností

Společnost Michael Kors (burzovní index NYSE: KORS), globální značka v odvětví luxusního životního stylu, s nadšením představuje chytré hodinky s displejem MICHAEL KORS ACCESS, které jsou součástí jejího nového sortimentu nositelných technologických doplňků. Tato produktová řada je určena pro spotřebitele zaměřené na módu a luxusním způsobem kombinuje inovativní technologii s výjimečným stylem od přední značky.

Špičková technologie v srdci chytrých hodinek MICHAEL KORS ACCESS, která je kompatibilní s telefony iPhone a AndroidTM, vznikla díky partnerství se společností Google a s využitím její platformy pro chytré hodinky Android WearTM.

Řada MICHAEL KORS ACCESS je navržena tak, aby prokázala, že technologická a sociální konektivita může být bezproblémová. Zahrnuje trackery pro sledování aktivit a poskytuje elegantní a snadnou možnost připojení. „Naši zákazníci milují módu a jsou online 24 hodin denně, 7 dní v týdnu“ říká Michael Kors. „Myslím, že zákazníci ocení sociální konektivitu, sledování zdraví a fitness aktivit a to vše v úžasně vypadajícím doplňku.“

Chytré hodinky MICHAEL KORS ACCESS nabízejí přizpůsobitelné funkce, které jsou ideální pro naše fanoušky:

• Exkluzivní ciferníky Michael Kors s displejem, které při pohybu mění svůj design – od digitálního chronografu pro posilovnu, přes třpytivý vzhled až po animované pavé pro noc.

• Stovky možných kombinací ciferníků, barev a pomocných číselníků

• Chytré hodinky s dotykovým displejem na platformě Android Wear poskytují:

– Aktualizace sociálních médií a textová a e-mailová upozornění

– Oznámení aplikací

– Inteligentní nápovědu od společnosti Google

– Vestavěné sledování fitness aktivit

• Výměnné kožené a silikonové náramky

• Okouzlující verze pro ženy a sportovní verze pro muže

• Magnetické nabíjení

• Qualcomm® SnapdragonTM Wear 2100 je systém na čipu (SoC), jehož cílem je zajistit vysoce interaktivní zážitek z dotykové obrazovky.

„Jsme nadšeni, že můžeme našim zákazníkům nabídnout inteligentní a skvěle vypadající hodinky, které jim pomohou udržet si přehled o jejich každodenním životě, a současně jednoznačně vyjádřit svůj osobní styl,“ říká John Idol, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Michael Kors.

Zákazníci značky Michael Kors jsou vytížení a žijí rychlým tempem. KolekceMICHAEL KORS ACCESS jim umožňuje zůstat online. „Od Google Search až po chytré hodinky, Google se snaží poskytnout vám informace, které potřebujete, abyste mohli zůstat ve spojení s tím, na čem nejvíc záleží,“ říká David Singleton, viceprezident pro inženýrství platformy Android Wear. „Hodinky MICHAEL KORS ACCESS a platforma Android Wear posouvají tuto kategorii nositelné elektroniky vpřed. Inteligentní a krásné hodinky vám pomohou udržet si přehled o svém každodenním životě a zároveň vyjádřit svůj osobní styl.“

Hodinky MICHAEL KORS ACCESS budou uvedeny v 18 zemích prostřednictvím celosvětové digitální a tiskové reklamní kampaně s videem, ve kterém vystoupí modelky Zendaya a Martha Hunt. Video sleduje dvě modelky během rušného dne v New Yorku – od ranních tréninků až po okouzlující večerní párty. V průběhu celého dne si díky chytrým hodinkám Michael Kors Access udržují synchronizaci a vypadají elegantně. To je důkaz, že se správným příslušenstvím můžete získat přístup opravdu ke všemu (hashtag na Twitteru #AccessItAll). Video můžete sledovat zde:https://youtu.be/vV7_aaSKNU0.

Chytré hodinky MICHAEL KORS ACCESS se začnou prodávat za cenu 350 dolarů. Trackery pro sledování aktivit začínají na ceně 95 dolarů. Hodinky i trackery jsou k dostání v obchodech Michael Kors, na stránkách MichaelKors.com, ve výběrových odděleních a specializovaných obchodech.

Další informace najdete na následujících adresách:

Michael Kors Access: http://www.michaelkors.com/Access

Destination Kors: http://www.destinationkors.com/

Michael Kors na Facebooku: http://www.facebook.com/michaelkors

@MichaelKors na Twitteru: http://twitter.com/michaelkors

@MichaelKors na Instagramu: http://instagram.com/michaelkors

Michael Kors na Pinterestu: http://pinterest.com/michaelkors.com

@MichaelKors na síti Weibo: http://weibo.com/michaelkors

Hledejte „Michael Kors“ v aplikacích Weixin a WeChat

Hledejte „Michael Kors“ v aplikaci LINE Japan

Platforma Android WearTM vyžaduje telefon se systémem Android 4.3 a novějším nebo iOS 8.2 a novějším. Podporované funkce se mohou na různých platformách lišit. Na svém telefonu Android nebo iPhone navštivte adresu g.co/wearcheck, kde zjistíte, zda je váš přístroj kompatibilní.

Google Android a Android Wear jsou ochranné známky společnosti Google Inc.

iPhone je ochranná známka společnosti Apple, Inc. Qualcomm a Snapdragon jsou ochranné známky společnosti Qualcomm Incorporated.

O společnosti Michael Kors

Michael Kors je světově uznávaný a oceňovaný návrhář luxusních doplňků a konfekce. Společnost nesoucí jeho jméno založil v roce 1981. V současné době vyrábí řady výrobků pod názvy Michael Kors Collection, MICHAEL Michael Kors a Michael Kors Mens. Tyto produktové řady zahrnují doplňky, obuv, hodinky, šperky, konfekci a kompletní řady vůní. Obchody Michael Kors působí buď přímo, nebo prostřednictvím licenčních partnerů v některých nejprestižnějších městech na světě, například v New Yorku, Beverly Hills, Chicagu, Londýně, Miláně, Paříži, Mnichově, Istanbulu, Dubaji, Soulu, Tokiu a Hong Kongu.

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení. Doporučujeme vám, abyste na taková vyjádření přehnaně nespoléhali, protože podléhají četným nejistotám a faktorům, které se týkají činnosti Společnosti a podnikatelského prostředí, z nichž některé lze předvídat jen obtížně, a mnohé z nich jsou mimo kontrolu společnosti. Výhledová prohlášení uvádějí informace týkající se možných nebo předpokládaných budoucích výsledků provozu Společnosti, včetně popisu její obchodní strategie. Tyto výroky často obsahují slova, jako například „může“, „bude“, „měl by“, „věřit“, „očekávat“, „hledat“, „odhadovat“, „zamýšlet“, „plánovat“, „předpokládat“ nebo podobné výrazy. Výhledová prohlášení uvedená v této tiskové zprávě jsou založena na předpokladech Společnosti, které vyplývají ze zkušeností managementu v tomto průmyslovém odvětví, vnímání historických trendů, aktuálních podmínek, očekávaného budoucího vývoje a dalších faktorů, o kterých se Společnost domnívá, že jsou za daných okolností vhodné. Měli byste mít na paměti, že tyto výroky nepředstavují záruku výkonnosti ani výsledků. Tyto výroky zahrnují známá a neznámá rizika, nejistoty a předpoklady. Přestože Společnost věří, že tato výhledová prohlášení jsou založena na rozumných předpokladech, měli byste mít na paměti, že existuje mnoho faktorů, které mohou ovlivnit její skutečné finanční výsledky nebo provozní výsledky, a mohou mít za následek, že skutečné výsledky budou odlišné od výsledků uvedených v těchto výhledových prohlášeních. Tyto faktory jsou podrobněji popsány v kapitole „Rizikové faktory“ a v jiných částech výroční zprávy Společnosti na formuláři 10-K za fiskální rok končící 2. dubna 2016 (Soubor č. 001 – 35368), podané 1. června 2016 americké Komisi pro cenné papíry.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient