IKEA stahuje z prodeje čokolády CHOKLAD MÖRK

IKEA stahuje z prodeje čokolády CHOKLAD MÖRK

IKEA informuje zákazníky, kteří si koupili hořkou čokoládu CHOKLAD MÖRK 60 % a CHOKLAD MÖRK 70 %, že na obalu výrobků nebyla dostatečně označena přítomnost mléka a lískových ořechů. Bezpečnost je pro IKEA nejvyšší prioritou, a proto stahujeme z prodeje všechny zmiňované výrobky se všemi daty spotřeby. Tyto čokolády však může zcela bezpečně konzumovat každý, kdo netrpí alergií na mléko ani na lískové ořechy. CHOKLAD MÖRK

IKEA stahuje z prodeje výrobky CHOKLAD MÖRK 60 %, 100 g, hořká čokoláda, a CHOKLAD MÖRK 70 %, 100 g, hořká čokoláda, kvůli nedostatečně označené přítomnosti mléka a lískových ořechů.

Bezpečnost je pro IKEA nejvyšší prioritou, a proto se stažení z prodeje týká všech čokolád CHOKLAD MÖRK 60 % a CHOKLAD MÖRK 70 % se všemi daty minimální trvanlivosti. Data najdete na zadní straně obalu (rok/měsíc/den).

U osob trpících alergií na mléko nebo na lískové ořechy by po konzumaci této čokolády mohla nastat alergická reakce.

Zákazníci s alergií na mléko nebo lískové ořechy, či lidé, kterých se problém jakkoli jinak týká, mohou dané výrobky vrátit v nejbližším obchodním domě IKEA a dostanou nazpět peníze v plné výši. Omlouváme se za jakékoli potíže, které vám mohla tato situace způsobit.

Pokud potřebujete více informací, volejte na telefonní číslo: 234567890.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient