„Imagine“ od SIRA IVANA v žebříčku Top 10 na světě 45 let po vydání originální verze Johna Lennona

Tento měsíc se psala hudební historie, když se popová hvězda a filantrop SIR IVAN umístil v žebříčku Top 10 se svou novou zrychlenou verzí písně „Imagine“ Jonna Lennona, a to na třech významných žebříčcích hudebního průmyslu, 45 let po originálním vydání v roce 1971.1458636779_4[1]

Ve Spojeném království, kde se John Lennon narodil, se píseň „Imagine“ od SIRA IVANA umístila na 9. místě komerčního popového žebříčku Music Week. SIR IVAN vstoupil na rádiový žebříček v srpnu spolu se Selenou Gomez, Bobem Sinclarem, Usherem a Calvinem Harrisem.

V USA, adoptovaném domově Johna Lennona, se píseň „Imagine“ od SIRA IVANA shodou okolností také umístila na 9. místě žebříčku Top 40 v rámci DJ Times National Dance/Crossover. DJ Times je nejstarší a nejuznávanější časopis pro profesionální DJ v Americe. SIR IVAN vstoupil na klubový žebříček společně s Justinem Timberlakem, Justinem Bieberem, Siou, Seanem Paulem a Rihannou.

Novozélandská propagační divize společnosti SERATO s názvem Serato White Label řadí „Imagine“ od SIRA lVANA na 1. místo za největší množství kusů stažených od DJ během měsíce července. SERATO je přední výrobce vybavení a softwaru pro DJ na světě. Ačkoliv je SIR IVAN na špičce žebříčku, připojili se k němu také Gwen Stefani, M.I.A. a Imany.

Nová elektronická taneční verze (EDM) písně „Imagine“ od SIRA IVANA (http://bit.ly/2bzzO9D) byla celé týdny na žebříčku Billboard Dance Club. Píseň byla vytvořena v koprodukci s vítězem Grammy Award Omarem Akramem a legendárním hudebním aranžérem Peterem Rafelsonem. Dostalo se jí pochvaly na celém světě a fanoušci jak originální verze, tak nové verze tančí a cvičí na nejvíce ikonickou píseň, která kdy byla napsána. „Imagine“ je prvním vydaným singlem SIRA IVANA z jeho nového alba s 10 písněmi s názvem „Peaceman Shines“ (http://bit.ly/2c9Yryf). Všech 10 písní, vytvořených 10 různými producenty, jsou známé protiválečné nebo mírové písně z 60. a začátku 70. let minulého století, kromě dvou originálních písní, které společně napsal SIR IVAN a které nesou totéž téma.

Není to poprvé, kdy SIR IVAN vydal zrychlenou verzi písně „Imagine“. Učinil tak 4. září 2001, přesně jeden týden před 11. září, kdy zahájil svou hudební kariéru a stal se prvním hudebním umělcem v historii, který proměnil jakoukoliv pomalou baladu Beatles nebo Johna Lennona do zrychlené taneční verze. Osobně vytvořená pod značkou Tommy Boy jejím majitelem Tomem Silvermanem se revoluční rychlá verze písně „Imagine“ SIRA IVANA okamžitě stala hitem na Top 40 na žebříčku Billboard Dance Club. To prokazuje, že i třicet let poté, co v roce 1971 John Lennon vydal svůj originál, text písně „Imagine“ stejným způsobem oslovuje celou novou generaci. Nyní, 15 let poté, co SIR IVAN proměnil baladu v taneční hudbu, a protože se teroristické útoky objevují na celém světě, znovu dává světu příležitosti uzdravit se díky hojivé síle hudby. Naléhá, abychom se sjednotili v jedno a získávali peníze pro smysluplný cíl.

V roce 2005 SIR IVAN, syn Siggiho B. Wilziga, který přežil koncentrační tábor v Osvětimi, založil nadaci The Peaceman Foundation, což je charitativní organizace, která věnuje finanční prostředky jiným neziskovým organizacím pomáhající lidem trpícím posttraumatickou stresovou poruchou (PTSD). PTSD je vyčerpávající duševní stav, který často vyplývá ze závažných násilných činů, jako jsou fyzické útoky proti členům LGBT komunity, válečná zvěrstva a terorismus. SIR IVAN viděl na vlastní oči, čím procházejí lidé, kteří tyto ukrutnosti prožili. Jeho vlastní otec trpěl klasickými příznaky PTSD; silné bolesti hlavy, zpětné vybavování minulých událostí, noční můry a deprese v důsledku brutálního bití v koncentračních táborech a vyvraždění 59 členů jeho rodiny během holokaustu. Všechny autorské honoráře SIRA IVANA ze singlu „Imagine“ a alba „Peaceman Shines“ budou věnovány nadaci The Peaceman Foundation k boji s PTSD a zajištění léčby psychologických ran způsobených nenávistí a násilím. Obojí je k dispozici na iTunes, Amazon MP3 a v mnoha jiných velkých obchodech s digitální hudbou. Fyzické CD lze zakoupit na CD Baby.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient