Imprivata naléhá na nemocnice, aby se zbavily pagerů

Imprivata naléhá na nemocnice, aby se zbavily pagerů

Sociální kampaň #DitchPageBoy vyzývá poskytovatele, aby přijali komunikační technologie 21. století, a tím zmírnili frustraci a zlepšili péči o pacienty.

Společnost Imprivata(R) (burzovní index NYSE: IMPR), zaměřená na IT bezpečnost ve zdravotnictví, dnes spustila na sociálních médiích kampaň #DitchPageBoy, která má zviditelnit rizika spojená s používáním pagerů pro komunikaci v rámci nemocnic. Prostřednictvím řady videoklipů zesměšňujících uživatele pagerů hodlá společnost Imprivata ukázat, že pager je nepříjemné, dotěrné, a neefektivní zařízení, které působí zdravotníkům a jejich pacientům všechny možné problémy, a že používání zastaralých pagerů v roce 2016 je nesmyslné a směšné.

Chcete-li sledovat videa kampaně #DitchPageBoy, navštivte stránky:https://www.imprivata.com/Meet-Page-Boy.

Další informace o kampani najdete na adrese: https://www.imprivata.com/Ditch-Page-Boy.

Navštivte společnost Imprivata na sítích Twitter, LinkedIn, Facebook, Instagram a na serveru YouTube, a sdílejte videa kampaně Page Boy pomocí hashtagu #DitchPageBoy.

„Lékaři a sestry jsou poslední profesionálové na světě, kteří se dodnes při své práci spoléhají na pagery. Prudký rozvoj digitálních komunikačních technologií začal před více než deseti lety, a pagery, podobně jako faxy, by měly zmizet, a to zejména v prostředí, které požaduje bezproblémovou komunikaci v reálném čase, jako jsou například nemocnice“, řekl Ed Gaudet, generální ředitel společnosti Imprivata Cortext Products Group. „Počet nemocnic, které dosud spoléhají na pagery, je ohromující, a upřímně řečeno, je to děsivé, že váš život závisí na 50 let staré technologii a zastaralých pracovních postupech.“

Nedávná studie výzkumného střediska Ponemon Institute zjistila, že poskytovatelé ztrácejí v průměru 35 minut za směnu pracovními postupy, jako je například přijímání, převádění a koordinace reakcí na mimořádné události. Důvodem je neefektivní komunikace pomocí pagerů. Takové plýtvání časem způsobuje roční ztráty okolo 1 750 000 dolarů na jednu nemocnici v USA a více než 11 miliard dolarů v celém průmyslovém odvětví. Výzkumné centrum KLAS udělilo společnosti Imprivata Cortext titul Lídr kategorie pro bezpečné předávání zpráv za rok 2015 / 2016. Americká asociace nemocnic schválila společnost Imprivata Cortext pro bezpečné předávání zpráv. Imprivata Cortext představuje bezpečnou komunikační platformu pro odvětví zdravotní péče, která umožňuje poskytovatelům rychle a snadno komunikovat pomocí svého mobilního zařízení, tabletu nebo desktopu, a lépe koordinovat péči napříč skupinami a přidruženými pracovišti.

O společnosti Imprivata

Imprivata(R) (burzovní index NYSE: IMPR), společnost zaměřená na IT bezpečnost ve zdravotnictví, poskytuje zdravotnickým organizacím na celém světě bezpečnostní a identifikační platformu, která zajišťuje správu ověřování, rychlý přístup k informacím o pacientech, bezpečnou komunikaci a pozitivní identifikaci pacientů. Imprivata umožňuje poskytovatelům péče bezpečný a efektivní přístup, komunikaci a provádění transakcí s informacemi o zdravotním stavu pacientů a řešení výzev v oblasti dodržování kritických předpisů a bezpečnosti. To vše při současném zvýšení produktivity a péče o pacienta. Další informace najdete na stránkáchhttp://www.imprivata.com.

Zdrojovou verzi této zprávy najdete na serveru businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20160422005075/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient