Investice – ZLATO.cz

Investice – ZLATO.cz

Když se řekne investice, tak si každý představí něco jiného. Většinou toto slovo máme spojeno s podniky a podnikateli nebo s bohatými lidmi. Investice se dá popsat jako soubor peněžních prostředků, které byly vynaloženy do určitého projektu či záměru, aby v budoucnosti došlo k jejich zhodnocení nebo výnosu.

Rozlišujeme investice krátkodobé a dlouhodobé a investovat můžeme do nemovitostí, uměleckých sbírek, do drahých vín, do akcií, dluhopisů, podílových listů nebo do zlata. Myslíte si, že obyčejní lidé investovat nemohou? Nebo že se jim to nevyplatí? Každý z nás v životě do něčeho investoval. Například nákupem potravinových doplňků do svého zdraví, zaplacením školného do vzdělání svých dětí nebo třeba drahým dárkem pro partnera jste investovali do svého vztahu. To všechno děláme instinktivně, podvědomě. Co ale investovat cíleně? Teď se nabízí otázka kam nebo do čeho. Nejprve si musíte zvážit míru rizika, sice se říká, že risk je zisk, ale peníze na stromech nerostou, a proto by investice měly být rozhodně uvážené. V současné době je populární investiční zlato. Tato investice je totiž bezpečná, chrání vaše peníze před inflací a zlato bylo, je a bude uchovatelem hodnoty. Cena zlata navíc stále stoupá. V roce 1995 jste si 100 gramů ryzího zlata mohli koupit za 33 tisíc korun, o 10 let později cena za stejné množství byla 47 tisíc korun, na konci loňského roku stoupla na 93 tisíc korun.

Do zlata můžete investovat různě. Můžete si koupit zlaté mince, zlaté slitky nebo zlaté cihly. Pokud nemáte dostatek finančních prostředků na jednorázový nákup zlata, nabízí se další varianta – zlaté spoření. Díky tomuto produktu je zlato dostupné pro každého, sami si určujete, kolik chcete platit. Na začátku si vyberete cílovou gramáž investičního zlata, na kterou chcete spořit, a také si stanovíte měsíční splátku. Zlaté spoření je možné získat už od jednoho tisíce korun měsíčně. Podle vlastního nastavení tak spoříte na cílovou gramáž. Spořící plán je 100% flexibilní a to bez jakýchkoli penále a zbytečných poplatků.

Ještě si myslíte, že investice a investování jsou jen pro firmy, podnikatele a bohaté lidi? Investovat může každý z vás, nemusíte mít velké úspory ani vysoké příjmy. Důležité je investovat chytře a do správného produktu. Popřemýšlejte o tom a zajistěte si budoucnost.

Kontakt:

ZLATO.cz

Ovocný trh 572/11, Staré Město, 110 00 Praha 1

Bezplatná linka.: 800 585 585 nebo 775 425 228

Fax: 224 28 22 81

E-mail: info@zlato.cz

Web: https://www.zlato.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient