IT konference prodlužuje registraci do dnešní půlnoci

Z důvodu velkého zájmu byla prodloužena možnost registrace na IT konferenci „Jednoduché nebo složité IT?“ až do dnešní půlnoci. Tato dvoudenní konference bude zahájena již zítra v 9:00 v TOP Hotelu Praha. Registrovat se můžete na webových stránkách: http://conference.itsmf.cz/platba za vstupné je možná online kartou, nebo kartou na místě.

Na konferenci se ve dvou dnech představí celkem 39 přednášejících, 28 přednášek. Cílem letošního ročníku konference je napomoci managementu v podnicích a ve veřejné správě řídit výkonnost organizace s podporou IT, a to s využitím nejlepších praktik, metod a technik oboru.

Na konferenci zazní například z úst JUDr. Jaroslava Strouhala, Ministerstvo vnitra ČR, přednáška s názvem „ICT státu a eGovernment v roce 2016“, prof. Ing. Jiří Voříšek, SCc. z VŠE v Praze popovídá o „Návrhu Národní strategie cloud coumputingu“ a Jiří Skála z GuideVision, promluví na téma zdali „Lze řídit složité IT prostředí jednoduše?“

Konferenci organizuje itSMF Czech Republic a Česká asociace managerů informačních technologií.

Hlavním platinovým partnerem konference je společnost GUIDEVISION. Zlatými partnery jsou společnosti ALVAO, BiZZdesign, HewlettPackard Enterprise, a RedHat. Stříbrným partnerem je společnost Devoteam, IBM, ICZ a O2 IT Services a konečně bronzovými partnery je sdružení CQS a KB Pojišťovna.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient