Jak a kde si mohou obchodníci pořídit skládací přepravky?

skládací přepravky

Obchodníci, kteří potřebují uskladnit své produkty tak, aby měli pořádek ve skladu a zároveň jim zboží pro budoucí zákazníky nezabíralo příliš mnoho prostoru, mohou využít moderní skládací přepravky.

Výhody skládacích přepravek

Skládací přepravky, jak už z názvu vyplývá, mají tu přednost, že se v případě aktuálního nevyužití dají velmi jednoduše složit. Díky tomu pak v kancelářích, skladech a výrobních halách nezabírají zbytečné místo. Podobně je tomu při přepravě zboží, potravin a dalších drobných předmětů.

Pokud jde o samotné využití skládacích přepravek, hodí se nejen pro samotnou přepravu zboží o nižší hmotnosti, ale také pro uskladnění předmětů. Výhodou moderních modelů je fakt, že se vyrábějí z velmi odolných, přitom zároveň lehkých (většinou plastových) materiálů. Jejich nosnost je mnohdy až několik desítek kilogramů.

Typická skládací přepravka, již využívají mnohé menší i větší firmy, má na délku 60 centimetrů, na šířku pak 40 cm. Obdélníkový tvar umožňuje do přepravky uskladnit i atypické tvary zboží. Takováto umělohmotná skládací přepravka, jež zároveň kvůli udržení vzdušnosti bývá děrovaná, pojme věci až do hmotnosti 15 kilogramů. Díky tomu, že se dá velmi snadno a rychle stohovat, dochází k zefektivnění logistiky firmy, která je má k dispozici. Jde přitom o poměrně levný produkt, který si mohou dovolit i méně movití podnikatelé a společnosti.

Prodejce přepravek pro B2B trh

V tuzemsku se prodejem skládacích přepravek mnoha variant zabývá společnost Schoeller Allibert. Její produkty jsou primárně určené pro B2B trh, tedy hlavně pro obchodníky, kteří následně s jejich pomocí dopravují své zboží koncovým zákazníkům. Díky praktickým skládacím přepravkám jsou jejich produkty ve větším bezpečí, a to jak ve skladech, tak i při samotné přepravě ve vozidlech a dalších dopravních prostředcích.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient