Jak probíhá tvorba eshopu na míru?

Vždycky záleží na tom, na jakou firmu se obrátíte. Každá totiž ke svým zákazníkům přistupuje jinak. Některé se chlubí řešením „na míru“, ve skutečnosti vám vytvoří stejný eshop, jaký už vytvořili desítkám klientů před vámi. Jak by měla vypadat spolupráce, aby výsledkem byl skutečně internetový obchod na míru vašim požadavkům? Na to se můžeme podívat u Jarloslava Voldřicha, který se tvorbou webů zabývá dlouhá léta.

Jaroslav Voldřich z Plzně se řadu let zabývá tvorbou eshopů i „klasických“ webových stránek. Eshopy tvoří skutečně na míru.

Každý eshop tvoří tak, jako by byl jeho

Jaroslav Voldřich každý rok vytvoří přes 40 webů. Tvorba webů ho živí již od roku 2010, vyzná se v programování, PPC, SEO i obecně online marketingu. Ke každému eshopu přistupuje tak, jako by byl jeho. Sám se zamýšlí, jestli mu řešení dává smysl, jak by k eshopu přistoupil, kdyby byl jeho, jestli by za navržené kampaně utratil své peníze apod.

Základní funkce jsou jasné, zbytek si vyberete

Tvorba eshopu na míru vždycky zahrnuje správu kategorií a produktů, nákupní košík, správu zákazníků, nahrávání fotek, automatické posílání e-mailů zákazníkům a další klasické funkce. Ostatní funkcionalita již závisí na zákazníkovi. Někdo si přeje integraci Heureky, další ocení Google Analytics, nějakou konkrétní platební bránu, napojení na účetní software, vlastní blog na eshopu apod. Na všem se dá domluvit a Jaroslav Voldřich vám rád poradí, jaké vlastně máte možnosti.

Zhotovením webu práce nekončí

Doménou Jaroslava Voldřicha je i správa PPC kampaní, takže vás rozhodně nenechá napospas všem nástrahám online marketingu. Internetový odchod vám nejen vytvoří, ale rovněž se postará o to, aby byl mezi ostatními eshopy vidět. Vyšperkuje texty na webu, aby obsahovaly klíčová slova, nastaví PPC kampaň, pomůže vám rozjet profily na sociálních sítích. Jeho snahou je tvořit eshopy, které nezapadnou.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient