Nechte si vytvořit webové stránky, které vám vydělají peníze

Drtivá většina vašich potenciálních klientů se zcela logicky nachází na internetu. Ať už zde přímo nakupují, hledají si informace, parametry, porovnávají nabídky či dokonce jen tak bez nějakého vyššího cíle brouzdají, vaším cílem je spojit vaše cesty. 

Aby taková cesta měla kam vést, potřebujete kvalitní web. Co to znamená kvalitní a jak by měl vypadat?

Místo pro sebeprezentaci

Webové stránky vám slouží především jako prostor pro sebeprezentaci. Svým zákazníkům zde nabízíte své produkty nebo služby, vysvětlujete, proč se zrovna jim budou hodit, popisujete konkurenční výhody, chlubíte se svými referencemi a šíříte povědomí o své značce. Je to místo, kde by podle vašeho ideálního scénáře měli při svém googlování skončit. Zároveň web nabízí možnost přímé komunikace s vašimi zákazníky.

Webové stránky, které budou plnit vaše požadavky a nebudete je mít jen proto, abyste nějaké měli, vám na míru vytvoří firma AJAS. Dočkáte se funkčních webových stránek s vysokým důrazem na responzivní design. Budou tak čitelné a přehledné i na mobilních telefonech a tabletech. Právě odsud si internetové stránky prohlíží většina uživatelů internetu (67 %). 

Atraktivní na pohled a nesoucí zisky

Vaše nové webové stránky budou moderní, již na první pohled budou vypadat atraktivně a vizuálně korespondovat s vaším obchodním zaměřením. Srozumitelnost a intuitivnost webu je samozřejmostí, váš zákazník se musí na pár kliknutí dozvědět to, co chce.

Tím nejdůležitějším však je, a k tomu veškerá tvorba webu směřuje, aby vám vaše webové stránky vydělávaly peníze. Buď samotným prodejem (e-shop), skrze reklamu či pouze tím, že se stanou významnou součástí vaší podpory prodeje.

Výhody webových stránek postavených na wordpressu

Weby od společnosti AJAS jsou postavené na platformě wordpress, která vám přinese spoustu výhod. Velmi snadno se používá, s editací, přidáváním obsahu a běžnou redakční správnou nebudete mít žádnou starost. Jedná se o velmi otevřený systém a lze jej do budoucna lehko rozšiřovat, a to i bez složitějších programátorských dovedností. Pomocí pluginů si na vaše stránky můžete přidat některou ze stovek různých funkcí. Neznamená to však, že ať už nyní, nebo později, bude jakákoliv úprava vašich stránek na vás. 

Webové stránky na míru a přesah do dalších sfér online marketingu

Zmiňovaná firma AJAS vám poskytne tvorbu webových stránek na míru. Jejich součástí může být e-shop, rozsáhlá obsahová část, různé aplikace či kalkulačky. Zohlední vaše požadavky na obsah a design. Její velikou výhodou je, že vám může poskytnou i další služby, které ke zviditelnění se na internetu či přímo shánění nových zákazníků výrazně přispějí. Bavíme se o komplexní marketingové strategii či pomoc s jejími jednotlivými částmi, jako jsou PPC reklamy, optimalizace pro vyhledávače (SEO) nebo správa a kampaně na sociálních sítích. Bez funkčních webových stránek dnes téměř nelze uspět, proto, když už nějaké máte mít, postarejte se o to, aby vám co největší možnou měrou pomáhaly.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient