Snadná evidence zakázek? Víme jak na ni!

Zapomeňte na klasický počítač. Například servisní činnost můžete evidovat přímo u zákazníků v terénu! Pomůže vám s tím ojedinělý online systém vytvořený jako webová aplikace. Ta vám mimo jiné umožní vystavit daňový doklad hned na místě!

Vezměme si takovou práci revizního technika. Ta ještě donedávna probíhala zhruba následovně – zákazník byl obsloužen, rovnou u něj v domácnosti mu byla poskytnuta konkrétní služba, po jejímž dokončení její vykonavatel místo opustil a poté, co se vrátil do své provozovny, mu na stolním počítači vystavil a odeslal fakturu.

Opravdu rychlá fakturace

V závislosti na počtu obsloužených zákazníků se tak mnohdy jednalo o poměrně zdlouhavý proces, který samozřejmě prodlužoval i dobu splatnosti dané faktury. Tento zdlouhavý proces je však už minulostí. Respektive tomu tak může být. Ukázkou je online řešení WAK INTRA – to umožní reviznímu technikovi vystavit fakturu na místě u zákazníka. Potřebovat k tomu bude jen tablet s internetovým prohlížečem a internetové připojení. Výsledkem tak bude maximálně přehledné a rychlé účetnictví s kratší splatností faktur.

Servisní činnost a prodej služeb

Online systém WAK INTRA však zdaleka neslouží jen k vystavování faktur. Řešení je možné aplikovat i na prodej služeb a zboží. Snadno jej propojíte i s e-shopem. Bude vám finančně vyhodnocovat zakázky, průběžně je archivovat a také vám zasílat upozornění o jejich aktuálním stavu. Jeho prostřednictvím si však vyhotovíte i přehledný kalendář činností.

Sdílení informací v reálném čase

Veškeré informace jsou navíc sdíleny v reálném čase, automaticky zálohovány a archivovány v cloudu. Přístup do systému je navíc možný bez jakékoliv zdlouhavé instalace. Vše bezpečně, online a za velmi výhodných cenových podmínek. Základní fakturace zakázek vás vyjde na pouhých 250 Kč měsíčně. V nabídce ovšem je spousta dalších modulů, které vám umožní zpracovávat spoustu dalších agend. S kompletním ceníkem se můžete seznámit na webových stránkách wakintra.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient