Jak si usnadnit práci v dílně? Pomocí dílenského vozíku

Určitě máte ve své dílně nebo v garáži hromadu nářadí, ve kterém se neustále snažíte vytvořit systém, ale během práce se vám to moc nedaří. Hledáte vše po kapsách nebo se vám věci válí po zemi? Je to nejen nepraktické, ale mnohdy i nebezpečné. Navíc ztratíte drahocenný čas a práce pak trvá zbytečně déle.dílna

Praktický pomocník- kovový vozík do dílny

Snadným a efektivním řešením je uložit vše do praktického vozíku, který budete mít neustále u sebe, ať se budete pohybovat v kterékoliv části místnosti. Kde takového pomocníka koupit? Kvalitní kovový vozík seženete v kategorii dílenské vozíky u tradičního výrobce a prodejce dílenského nábytku POLAK CZ. Veškeré nářadí uložíte do šuplíků, přihrádek a poliček, vytvoříte si systém, který vám bude vyhovovat, a máte po starostech.

Kvalitní materiál a praktické technické řešení

kovový vozíkNa co při nákupu dílenského vozíku dbát? Materiál by měl být pevný a bytelný, nejlépe tedy vyhoví kov s patřičnou povrchovou úpravou, jelikož o nárazy a špínu nebude v dílně nouze. S vozíkem se musí snadno manipulovat, což zajistí kvalitní pojezdy, polypropylenová kolečka s brzdou a madla. Rozhodně se nesmí nikdy převrátit nebo někam sám odjet. Vozíky POLAK mají zásuvky, které se během pohybu vozíku samy neotevřou, což zvyšuje bezpečnost. Určitě uvítáte i možnost uzamčení šuplíků.

Vyberte si svůj vozík

Zjistěte si pečlivě parametry vozíku, abyste si vybrali takový, který vyhovuje vašim účelům. Možností je spousta, dílenské vozíky jsou rozvrženy variabilně, a pokud nenajdete žádný, který by vám 100% vyhovoval, můžete si přát úpravu na míru. I to firma POLAK umožňuje. V nabídce najdete kromě vozíků i různé skříňky, skříně a stoly, zkrátka všestranný dílenský nábytek, takže můžete svou dílnu vybavit od podlahy. Určitě to bude bezpečnější a profesionálnější, než vyřazené staré stoly a skříňky, které sotva drží pohromadě.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient