Jaké spodní prádélko by měly nosit baculky?

Mít postavu kyprých tvarů není nic, za co by se ženy měly stydět. Naopak, vrací se trend, kdy muži opět více pokukují po dámách s bujným poprsím a výraznějším zadečkem. Ovšem jen po těch, které umí svou postavu „nosit“. Oblejší tvary si zaslouží rafinované střihy. Vše začíná výběrem spodního prádla!

Velikost jako přednost triola-27772

Mnoho dam má problém reálně vidět svou velikost. Není výjimkou, že si záměrně kupují podprsenku o číslo menší. Proč? Důvod je směšný – podprsenka jejich velikosti jim připadá příliš velká. Zastíráním skutečného stavu škodí každá žena jen sama sobě. Menší podprsenka deformuje ňadra. Nejenže vypadají všelijak, ale mohou nastat i zdravotní komplikace, o které určitě nikdo nestojí. Pokud vybíráte dámské spodní prádlo, musíte vždy koupit vaši velikost. Nevíte, jakou máte? Zajděte do obchodu a nechte si poradit.

Podprsenka v několika podobách

Existují různé druhy podprsenek, pro ženy kypřejších tvarů jsou ideální ty s vyztuženými košíčky a širšími ramínky. Nabízí větší oporu pro poprsí, které na první pohled získá větší pevnost. Dejte si ale velký pozor, aby vás kostice netlačily. Na trhu jsou dokonce i zmenšovací podprsenky, které nabízí asi největší oporu pro nadměrné poprsí. Jestliže chcete zvýraznit vaše přednosti v šatech bez ramínek s hlubokým výstřihem, spolehněte se na pomoc samodržící podprsenky. Ženy kypřejších tvarů si mohou dovolit jakýkoliv typ podprsenky, vždy ale musí dbát na to, aby poskytla dostatečnou oporu pro ňadra.

Kalhotky dle situace

Není tajemstvím, že ženy si oblékají různé druhy spodního prádla podle toho, kam se chystají. A baculky si na to musí dát pozor. Pro běžné nošení jsou vodné klasické kalhotky. Vyrážíte-li do práce, je dobré vsadit na stahovací kalhotky, které zpevní bříško i zadeček. Čeká vás romantická noc s vaším partnerem? Bude se mu líbit, když obléknete brazilky kalhotky, které dají vyniknout ladným křivkám vašeho zadečku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient