Josef Vágner má nový hit a zazpívá s Neckářem Půlnoční

Josef Vágner má nový hit. A zazpívá si s Neckářem na koncertech jeho „Půlnoční“! Zpěvák a muzikálový herec Josef Vágner přichází s novým hitem Nikdo nejsme dokonalej. K němu natočil i velmi netradiční klip. Více jak tříminutovou písničku zpívá při jízdě v autě Prahou.

Josef Vágner, který mimo jiné hraje nyní ve čtyřech muzikálech (Dracula, Angelika, Antoinetta, Kleopatra, která se vrací znovu na scénu a mj. s ní Divadlo Broadway vyjíždí na zájezdy) se věnuje i své sólové dráze. Teď do světa vypouští novou písničku Nikdo nejsme dokonalej.1480508633_11

„Nová písnička, jejímž autorem je Jakub Hajník, známý také jako Jakub Kuba, je takovou první vlaštovkou mé nové profesní etapy. A myslím, že se velmi povedla. Už se začala hrát v rádiu a všude, kde jsem ji doposud zpíval, se hodně líbila. A ten „klip“ vznikl jako momentální nápad. Chtěl jsem, aby se písnička co nejrychleji dostala k lidem, tak jsem sedl do auta a bylo to…“ svěřil se Josef Vágner, syn slavného hitmakera Kara Vágnera.

„Také jsem se propojil se skvělou, talentovanou, skladatelkou a zpěvačkou Patricií, která má vystudovanou skladbu na Berkeley a je například autorkou textu hitu Boky jako skříň (E. Farne) nebo Kluk z plakátu (s V. Neckářem). Dávám teď dohromady svou kapelu i nový repertoár. Moc se na to těším, bude to zase posun kousek dál. Mám rád nové věci, výzvy,“ říká Josef Vágner, který vystudoval dvě vysoké školy a jako jeden z mála českých umělců se může pyšnit vysokoškolským titulem ing.

Pepa, jak mu všichni běžně říkají, oslaví příští rok 10 let na hudební scéně. Právě v roce 2006 se stal Objevem roku v Českém slavíkovi a od té doby ušel veliký kus cesty.

U srdce jej také zahřála zpráva, kterou dostal před pár dny. „Volal mi Václav Neckář, že by rád, abych si s ním na jeho dvou koncertech, které má v pondělí a v úterý v Divadle Broadway, zazpíval jeho hit „Půlnoční“. Je to pro mě obrovská čest a samozřejmě jsem nemohl říct nic jiného, než ano. A moc rád. Pana Neckáře si velice vážím a je pro mě ctí, že můžu hrát i v Mýdlovém princi, který je plný jeho skvělých hitů,“ doplnil Vágner.

Snad velkou zajímavostí je, že jeho první větší muzikálová role byla v díle Karla Svobody Monte Cristo. A tehdy jako „první honorář“ dostal od hitmakera Svobody čínský dolar, který má dodnes jako talisman pro štěstí.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient