Kalibry pro přesnější výsledný výrobek

Každý, kdo zodpovídá za hladký chod výroby, dobře ví, jak důležité je ve všech fázích procesu důsledně předcházet chybám. Vše začíná u volby materiálu s vlastnostmi, které odpovídají účelu použití výrobku a nastavením optimálního postupu výroby. To platí bez ohledu na charakter produktu, zejména však ve strojírenství. V případě, kdy jsou výsledkem komponenty určené k další montáži, může sebemenší chyba znamenat faktickou nefunkčnost součástky. Časté jsou také případy, kdy soustrojí sice lze sestavit, dochází ale k výrazně rychlejšímu opotřebování nejen u samotného vadného kusu, ale také u okolních dílů.

Kvalitní materiál a špičkové vybavení k úspěchu nestačí. Používejte kalibry m42×1,5 a další měřidla k průběžné kontrole přesnosti

Každé firmě se vyplatí dbát na vysokou kvalitu produkce. Spokojení zákazníci svého dodavatele obvykle nemění, často ho navíc doporučí dalším zájemcům. Naopak výrobce, který dosahuje pouze nevalné kvality zpracování, o klienty nezřídka přichází. Navíc se snadno dostane do ztráty. Pokud dojde k vyrobení série čítají několik stovek či dokonce tisíc kusů, je znehodnoceno nezanedbatelné množství materiálu. Navíc došlo i k promarnění drahocenného času a spotřebování nezanedbatelného množství energie. Zaměstnancům je nezbytné zaplatit i v případě, kdy práce nepřinesla žádný zisk. Někdy je také ve smlouvě s odběratelem navíc stanovena pokuta za nedodržení termínu. Každý zodpovědný výrobce proto dbá zejména při seřizování výrobní linky na důsledné provádění kontrolních měření. Při nich si obvykle nevystačí jen s kalibrem m42×1,5, potřebuje i další zcela přesná měřidla.

Společnost Michovský TOOLS je specialistou na kalibry m42×1,5 a další nástroje

Potřebujete kalibry m42×1,5 či jiná měřidla? Objednejte si je u Michovský TOOLS! Jedná se o společnost, která je mezi dodavateli měřících nástrojů opravdovou jedničkou a zakládá si jak na vysoké kvalitě zpracování, tak i na prvotřídních materiálech. V její katalogu najdete jak kalibry všech rozměrů včetně NPTF, UNJ, UNJEF, UN, UNS, BSW, RC či Rp, koncové měrky i další nástroje. Navíc můžete využít i zakázkovou výrobu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient