Kiekert Přelouč pokračuje ve svém růstu

Kiekert AG, technologický lídr automobilového průmyslu v oblasti zamykacích technologií, nadále pokračuje v rozšiřování svého českého vývojového a výrobního centra v Přelouči. V uplynulých deseti letech Kiekert Česká republika proinvestoval 4 mld. Kč do největšího závodu na výrobu zamykacích systémů na světě. Zároveň dodal 350 mil. výrobků a zdvojnásobil počet zaměstnanců na aktuálních 2600. Tyto kroky vedly k navýšení výrobní kapacity v české továrně na 50 milionů zamykacích systémů vyrobených v letošním roce.E-Latch

Pobočka společnosti Kiekert v Přelouči dosáhla nárůstu tržeb od roku 2013 o 30 % a růst se očekává i v dalších letech. Dnes má Kiekert 35% podíl na trhu v Evropě a dodává výrobky více než 60 automobilkám po celém světě. V české pobočce pracuje přes 2600 zaměstnanců, kteří se zaměřují na vývoj a výrobu produktů splňujících nejnovější požadavky trhu. „Budeme pokračovat v naší cestě inovací, abychom mohli splnit rostoucí potřeby našich zákazníků v oblastech komfortu, efektivity a bezpečnosti,“ řekl Petr Kuchyňa, výrobní ředitel Kiekert Česká republika. „Společně s dalšími závody v rámci skupiny Kiekert vyvíjíme a zavádíme inovace, které jsou naší odpovědí na megatrendy automobilového trhu.“ Nedávné technologické novinky společnosti Kiekert zahrnují aplikace E-Latch, LED-Latch a i-protect.

S technologií E-Latch od společnosti Kiekert se dveře automobilu automaticky otevírají pouhým dotykem rukou na karoserii. Nižší otevírací síla a vzhled dveřní kliky společně nabízí nový designový prvek s vyšší úrovní pohodlí. Elektronické zámky jsou kompaktnější, obsahují méně součástek a váží méně než současné zamykací systémy. LED-Latch od společnosti Kiekert poskytuje bezpečnostní prvky stejně jako nové možnosti designu. Integrovaná LED dioda v zámku zvyšuje bezpečnost na silnici tím, že je ve tmě dobře viditelná po celou dobu otevírání dveří na rozdíl od současného řešení. Volba barvy a jasu může být přizpůsobena individuálním potřebám zákazníka. I-protec od firmy Kiekert zabraňuje dveřím automobilu, aby neúmyslně narazila do okolo stojících vozidel nebo jiných překážek a přispívá k ještě větší bezpečnosti a komfortu v dopravních situacích. Systém i-protect obsahuje senzory detekující okolní vozidla či překážky a inovativní brzdový dveřní systém, které společně zabrání nárazu do okolních objektů.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient