VÁHY – JAS: Svitavský specialista na automobilové a průmyslové váhy

Sortiment vah je velmi široký a rozhodně nezahrnuje pouze osobní váhy. Své o tom ví kvalifikovaní odborníci z firmy VÁHY – JAS s.r.o., kteří se zabývají výrobou, kalibrací, cejchováním a veškerými servisními pracemi.profi-universal-v[1]

Hledáte-li někoho, kdo vám poradí s výběrem a postará se i o budoucí opravy a údržbu, právě jste ho našli. Česká společnost se na trhu pohybuje přes čtvrt století a patří k absolutní špičce ve svém oboru. Nepřestávejte číst a dozvíte se, proč jsou silniční váhy od VÁHY – JAS jasnou volbou.

Svitavská firma má s výrobou silničních vah mnohaleté zkušenosti. Dokonce si drží zajímavé prvenství – vyrobila nejdelší váhu v republice. Měří 34,5 m a nachází uplatnění při vážení nákladních vozidel. Výroba takto dlouhé váhy by nebyla možná bez perfektního zázemí moderní výrobní haly.

Nabídka čítá silniční váhy v různých provedeních. Výrobce nabízí silniční váhy o délce 4 – 18 m s váživostí do 60 tun. Vynikajících vlastností je dosahováno použitím kvalitních materiálů – odolné stabilní lakované oceli a betonové směsi.

Silniční váhy mohou mít různou délku mostní konstrukce, váživost i způsob využití. Aktuální nabídka zahrnuje šest základních variant, které lze individuálně upravit dle specifických požadavků zákazníka. Silniční váha od VÁHY – JAS může být konstruována v nájezdovém i zapuštěném provedení.

Sortiment průmyslových vah zahrnuje kompaktní a počítací váhy s váživostí od 0,5 do 50 kg, můstkové, podlahové, paletové a jeřábové váhy. Nechybí ani průmyslové váhy s tiskem a speciální visuté jateční váhy.

Ať už projevíte zájem o silniční nebo průmyslové váhy, odborníci z VÁHY – JAS vám doporučí vhodný modelFirma je členem Unie výrobců vah ČR a disponuje certifikátem č. 0119-SJ-C001-10 uděleným ČMI. Sortiment si můžete prohlédnout na www.vahyjas.cz.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient