Konec věčných začátků! Pár minut angličtiny po telefonu denně a budete válet!

Rádi byste se naučili anglicky, ale z různých důvodů se vám to nedaří? Nemáte dostatek času, stydíte se mluvit s chybami, nemáte možnost za výukou dojíždět? Všechny tyto překážky a hromadu dalších vám vyřeší zbrusu nová metoda výuky angličtiny.

Prostě telefonujte

Výuka angličtiny už nemůže být jednodušší. Dva roky práce na unikátním kurzu a jeho testování ukázaly, že nová metoda je nejen jednoduchá, rychlá, ale především velice účinná. Učíte se dvakrát rychleji! Označit by se dala jako „angličtina online“. Nejde však o formu výuky přes internet, ale zcela nečekaně jde o výuku angličtiny po telefonu.

Jak to probíhá

19841-janskar1
Foto zdroj: Fotolittera

Váš lektor vám každý všední den zavolá a vede s vámi rozhovory na různá témata. Vy sami si určíte časové rozmezí, kdy máte volno a jste k dispozici. Samotný rozhovor přitom trvá pouhých 5 až 8 minut. Proč právě tolik? Tuto chvíli může věnovat učení opravdu každý, telefonát neunaví a tento časový úsek je snadno zapamatovatelný. Následný online test ukáže, kde jste v hovorech udělali chybu. Umožní procvičit si slovíčka, která pro vás byla nová.

Učte se jako mistr

Potřebu domluvit se v cizím jazyce řeší někdy v životě každý z nás. Angličtina je jedním z nejatraktivnějších jazyků také proto, že se s ní domluvíte i v zemích, kde není pro jejich obyvatele jazykem mateřským. Novým přírůstkem do řad studentů, kteří budou anglický jazyk pilovat po telefonu, je i mistr České republiky pro rok 2011 v závodech na horských kolech a olympionik Jan Škarnitzl. Kurz vyhrál na svém posledním závodě před olympiádou, kdy ovládl královskou 152 km dlouhou trasu závodu Mercedes-Benz Bike Cupu v Harrachově a zvítězil na ní s velkým náskokem.

 

19842-janskar219843-janskar3

Uvažte, jaké výhody má výuka angličtiny po telefonu: učíte se rychleji, lektora máte zcela pro sebe, výuka probíhá kdekoli a kdykoli, ušetříte drahocenný čas a také ostych z mluvení jde stranou. Tak to zkuste!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient