Sichuan Airlines zahájí 12. srpna pravidelné lety z Chengdu do Prahy

Čínská letecká společnost Sichuan Airlines 12. srpna oficiálně zahájí provoz pravidelných přímých letů z Chengdu do Prahy. Letový řád obsahuje lety v úterky a pátky. Letounem zajišťujícím tuto dopravu bude Airbus A330, čísla letů a časy odletů jsou následující: odlet: 3U8295, z Chengdu odlétá ve 12:45 a v Praze přistává v 17:15; zpáteční let: 3U8296, odlétá z Prahy v 19:15 a přistává v Chengdu v 10:45 (uvedené časy jsou místními časy). Doba letu do Prahy bude 10 hodin a 30 minut, zpáteční let potrvá 9 hodin a 30 minut. Pasažéři mohou pro konzultaci nebo zakoupení letenek navštívit oficiální webové stránky Sichuan Airlines na adrese www.sichuanair.com nebo telefonovat na horkou linku +86-28-8888-8888.

Podle společnosti Sichuan Airlines může být let z Prahy do Chengdu snadno propojen s lety z Chengdu do Západní Číny a ostatních částí země. Díky 72hodinovému bezvízovému tranzitu mohou zahraniční tranzitní pasažéři letět do dalších velkých čínských měst s přestupem v Chengdu.

Po zavedení přímého letu z Chengdu do Moskvy je přímá linka z Chengdu do Prahy druhou evropskou trasou společnosti Sichuan Airlines. Sichuan Airlines se bude pro zajištění výhodnějších letových produktů pro zákazníky soustředit na tyto dvě destinace ve východní a střední Evropě. Sichuan Airlines otevřela 25. února letošního roku přímou linku z Chengdu do Prahy a lety na této trase budou oficiálně provozovány od 12. srpna.

Sichuan Airlines považuje bezpečnost za klíčovou hodnotu své společnosti a bezpečné lety zajišťuje již 27 let. Svých 108 letounů Airbus provozuje na více než 240 leteckých trasách, které pokrývají Asii, Evropu, Oceánii a Severní Ameriku, při poskytování kvalitních leteckých služeb pro více než 21 milionů pasažérů za rok.

Sichuan Airlines sídlí v Chengdu. Chengdu je hlavním městem provincie Sichuan, která leží ve středu západní Číny. Chengdu bylo považováno za „zemi hojnosti“ odpradávna. Chengdu s dlouhou historií a řadou atrakcí je domovem pandy obrovské, výchozím bodem jižní hedvábné stezky a „nejlepším turistickým městem Číny“, „výtečným světovým turistickým městem“ a „gurmánským hlavním městem světa“.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient