Kupte si auto na operativní leasing – už dávno není jen pro firmy

Golf_cerna_Deep_bok-1024x576

Operativní leasing si už dávno našel své místo na trhu. Dokonce je stále oblíbenější formou financování pořízení si automobilu, a to i mezi soukromými osobami.

Koupit si automobil a pak se s ním dlouhodobě „táhnout“, zažívat jeho nemoci a být svědkem toho, jak stárne – to nás baví možná u domácího mazlíčka, pejska nebo kočky. Ale u auta? Každý by se tomu rozhodně raději vyhnul.

Jezděte vždy v novém autě

Nepříjemnou je též velká investice na počátku pořízení, nebo velká vydání při poruše automobilu. Záruka pomine a pak je vše na nás. Automobily si Češi nechávají dlouho. A též je starší kupují. Vždyť průměrné stáří automobilu je v ČR 15 let, což je o dva roky více než na Slovensku. A z Evropy ve starších autech jezdí snad už jen v Polsku (průměrné stáří 17 let). Řešením je operativní leasing.

Toužíte i vy po novém autě bez starostí?

Pořád jste se nerozhodli a máte pocit, že u operativního leasingu platíte za auto, které není vaše? Tak to rozhodně nelze brát. Kdo již má za sebou zkušenost s nákupem nového vozidla, ví, jak je to drahá záležitost. Třeba pokud si pořídíte nový automobil na běžný leasing, musíte s ním absolvovat pravidelně garanční prohlídky. Není to vůbec levná záležitost. Už jen výměna oleje silnějších vozů stojí nemalý obnos.

Náklady nechte hradit jiné

U automobilu pořízeného formou operativního leasingu řadu nákladů spojených s provozem automobilu neplatíte. O pravidelný servis, nákup spotřebních kapalin, zakoupení pneumatik a jejich výměnu, o náhradní díly, dokonce i o povinné ručení a havarijní pojištění, se stará leasingová společnost, u které smlouvu o operativním leasingu uzavíráte. A tedy i platí veškeré s tím spojené náklady. Na vás je v podstatě pouze platba za pohonné hmoty.

Která auta na operativní leasing letí?

Nejoblíbenějšími značkami automobilů v ČR jsou dlouhodobě Škoda a Volkswagen. Není to jinak ani u operáku.Obrovský zájem o Škoda Octavia na operativní leasing potvrzuje i Auto Podbabská, která škodovky formou operativního leasingu nabízí. Hitem je též Volkswagen Golf na operativní leasing. Autosalon má skladem k výběru větší množství provedení i barev těchto oblíbených vozů. V novém autu na operák tak máte možnost jezdit velice rychle.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient