Nedělejte si už starosti s účty za energie – změňte jejich dodavatele

dodavatel plynu

Trápí-li vás rok od roku zvyšující se náklady na elektřinu a plyn, je na čase udělat si revizi, zda neplatíte víc, než musíte. Srovnání dodavatelů energií je velice jednoduché, nezabere vám příliš času a zvládnete ho z pohodlí vašeho domova. Jak na to?

Dostaňte se s cenami za elektřinu na minimum

V minulosti byl na trhu energií pouze jeden poskytovatel, který určoval ceny. Koneční uživatelé tak neměli možnost výběru, což bylo znát hlavně na ceně elektřiny. V současnosti naštěstí panuje mezi dodavateli energií konkurenční boj, jenž vám zajistí levnou elektřinu. A nejen to. Zákazníkům se dostává mnohem lepšího klientského servisu, individuálního přístupu, bonusových programů a férového jednání. Jednou ze společností, která potvrzuje vše výše uvedené, je EP Infrastructure. Dokáže s cenami směle konkurovat těm největším hráčům na trhu. Další skvělou zprávou je, že po vás nebude chtít žádný aktivační poplatek.

Plyn v hlavní roli

Levný plyn vás bude zajímat hlavně v případě, pokud ho nebudete používat jenom k vaření. Jak by se vám líbilo mít navrženo optimální řešení pro vaši domácnost přímo na míru? Představu o tom, kolik můžete měsíčně uspořit, si uděláte pomocí jednoduchého online kalkulátoru na stránkách https://www.epet.cz/. Nebo vašemu budoucímu dodavateli plynu pošlete rovnou vaše poslední vyúčtování. Na jeho základě vám zhotoví cenovou nabídku. Budete-li s navrhovanými měsíčními sazbami za plyn spokojeni, obdržíte návrh smlouvy včetně detailního ceníku. Jak je patrné, s tímto dodavatelem na vás nečekají žádné skryté poplatky a sankce. Jakmile podepíšete plnou moc, započne vyvázání vaší stávající smlouvy a přechod k novému poskytovateli energií. Celý tento proces si bere na svá bedra nový dodavatel. O veškerých krocích vás bude informovat pomocí SMS.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient