LBMS vítězem soutěže ITSM

itSMF Czech republi

Již známe vítěze soutěže ITSM Projektu roku 2015

V rámci 10. Výroční konference itSMF Czech Republic, pořádané ve spolupráci s CACIO, byli vyhlášeni vítězové soutěže o nejlepší projekt z oblasti IT Service Managementu. Na prvním místě se umístil projekt společnosti LBMS s názvem „Automatizace klíčových IT procesů v Allianz pojišťovně za 10 měsíců“. LBMS, tak po více než 2 letech sesadilo z trůnu pravidelné finalisty a vítěze loňských ročníků a získalo pomyslný zlatý kov. Ten stříbrný si odnesl projekt „UMO – Unified Monitoring“ realizovaný společností sIT Solutions CZ, realizovaný pro Českou spořitelnu a na bronzovém místě skončil projekt „Integrovaný systém řízení provozu a bezpečnosti podnikového ICT“ od společnosti Service & Support, který byl realizován pro společnost Dopravní podnik města Brna.

Soutěž „ITSM Projekt roku“ umožňuje srovnání projektů zaměřených na oblast řízení poskytování IT služeb napříč společnostmi. Do finále letos postoupilo celkem 5 projektů, které hodnotila porota složená z odborníků akademické i komerční sféry. Na čtvrtém a pátém místě se umístily projekty přihlášené společností ALVAO, realizované u Nemocnice Kraje Vysočina a Českých Radiokomunikací.

Petr Křelina, místopředseda předsednictva sdružení itSMF Czech Republic uvedl: Letošní konferenci jsme pořádali spolu s CACIO. Čtyřicet čtyři přednášejících se podělilo o inspiraci ve svých firmách či institucích. Dozvěděli jsme se jak jednoduše zvládají výzvy v oblasti procesního řízení či Enterprise architektury. Jsme rádi, že si naše konference drží pozici největší tuzemské akce v tomto oboru. Konference také odpověděla na otázku, jak daleko se dostala naše státní správa v implementaci principů Enterprise architektury a zejména v nasazení cloudových řešení a kam se v těchto oblastech vydá v novém roce. Ve státní správě se toho děje opravdu hodně a složitost úkolu přitom přesahuje většinu toho, co ve svých firmách řeší ti z nás, kdo jsou z komerční sféry.

Kontakt pro média:

Helena Rubeš | PR and Marketing itSMF Czech republic o.s.

helena.rubes@itsmf.cz

itSMF Czech Republic je česká pobočka mezinárodně působící nezávislé a neziskové organizace itSMF věnující se všem aspektům řízení služeb informačních a komunikačních technologií. www.itsmf.cz Pravidelně pořádá konferenci pro IT management a série seminářů se stejnou tématikou, které jsou otevřené i zájemcům z řad veřejnosti http://itsmf.cz/events/ .

Posláním organizace je:

– Umožnit členům sdílet své znalosti a zkušenosti z oblasti řízení ICT služeb

– Vytvořit komunikační platformu napříč celým odvětvím informatiky

– Poskytovat konkrétní návody pro zlepšení výkonnosti podnikové informatiky

– Zvyšovat profesionalitu odborníků zabývajících se řízením ICT služeb

– Napomáhat dalšímu rozvoji a rozšiřování nejlepších zkušeností v tomto oboru

CACIO je Česká asociace manažerů informačních technologií, která sdružuje vrcholové vedoucí oblastí informačních technologií. Byla založena v červnu 1998 a její členové reprezentují nejvyšší vedoucí a manažery v oblasti IT pro jednotlivé organizace. www.cacio.cz

Cíle asociace:

– Vytvořit profesní platformu manažerů IT

– Zvyšovat přínosy IT, jak pro jednotlivé společnosti, tak pro českou ekonomiku jako celek

– Všemožně podporovat lepší využívání informačních a komunikačních technologií

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient