AVC se rozšířila o novou pozici

AutoVetaranCompany

Auto Veteran Company se rozšířila o novou pozici

Společnost Auto Veteran Company (dále také jen AVC) sídlící v pražských Jinočanech se rozšířila o pozici Project Managera. Od nového roku bude tuto funkci zastávat Jaroslav Vrabec, který zde má na starosti provozní vedení firmy, realizaci nových projektů a získávání dalších, pro firmu klíčových partnerů. Jaroslav Vrabec má za sebou praxi v Mladé frontě, kde působil na pozici Manažera tiskové inzerce a měl také mimo jiné v péči speciální přílohy deníku E15 a zasadil se o zařazení témat o veteránech do investičních speciálů.

Auto Veteran Company, jejímž zakladatelem je Ivo Smutný, nabízí v České republice jako jediná unikátní služby. Její hlavní činností je zprostředkování nákupu a prodeje auto veteránů včetně veškerého poradenství, nejen zájemcům o investiční nákup historického automobilu. Společnost nabízí také „car storage“, tedy ustájení automobilů, a to ve speciálně zařízených klimatizovaných prostorech.

Díky jeho předešlým zkušenostem a dobrému zmapování trhu v oblasti veteránů se Jaroslav Vrabec ve společnosti AVC má také zasadit o rozšíření veškerých firemních aktivit na sociálních sítích i mimo ně. „V této chvíli pracujeme na nových webových stránkách, díky kterým budeme moci nabídnout něco navíc našim klientům. V současné době také ladíme nové koncepty eventů, které by měly tuto společnost posunout dopředu,“ dodává pan Vrabec, který se do budoucna chce zaměřit i na zahraniční trhy.

 

 

 

Kontakt:

Mgr. Kateřina Hlavinková

gsm: +420 604 272 277

e-mail: katerina.hlavinkova@presscode.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient