LED žárovky – chlouba moderní domácnosti

LED REFLEKTOR 100W, ČERNÝ

Bez světla v domácnosti by se člověk jistě neobešel. To nedalo spát ani Thomasu Edisonovi, který v roce 1879 vynalezl žárovku, jež fungovala. Nutno říci, že to mnozí lidé nechápali. Dnes je tomu naštěstí jinak a můžeme si pořídit i kvalitní světelné zdroje využívající LED technologii. Tyto žárovky dokážou nahradit klasické produkty v každém ohledu.

V čem jsou prostě lepší?

Mezi pozitiva patří životnost a nízká spotřeba elektrické energie. LED žárovka dokáže svítit až 50 000 hodin a její spotřeba je až 10 krát menší ve srovnání s tradičním modelem. Tento typ žárovek padne jako ulitý do svítidel, která fungují nepřetržitě. Lze zmínit LED reflektory osvětlující parkoviště, administrativní budovy anebo odstavné plochy. Jedno je tedy jisté, úspora elektrické energie, s níž ušetříte asi 85 %. Moderní domácnosti, kancelářské prostory a výrobny se bez nich neobejdou.

Výhody zpozoruje nejen vaše peněženka

Mezi provozní výhody patří okamžitý náběh svitu diody, skutečně dlouhá životnost, odolnost vůči nárazům. Nevadí ani časté spínání. Technické přednosti zahrnují úsporu, ekologickou stránku, konstrukční jednoduchost a všestranné využití. LED žárovky neobsahují tolik toxických prvků jako běžné modely. Navíc jsou odolné vůči vibracím a díky tomu, že se minimálně zahřívají, nedochází k popálení. K nevýhodám řadíme vyšší pořizovací cenu, ale je nutné pozastavit se nad převažujícími klady.

Kde nakoupit kvalitní výrobky?

Reflektory a panely LED lze pořídit v internetovém obchodě LEDAKCE.cz. Počítejte i s nákupem designových LED pásků, s nimiž je možné osvítit i těžko dosažitelná místa, jako jsou kuchyňské desky. Tento dekorativní prvek vás dostane na kolena, protože zpříjemní vzhled podhledů i vitrín. Objednejte si spolehlivé produkty do 12:00 a budou vám odeslány ještě ten samý den!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient