Linkmonitor – trh s internetovou reklamou

Linkmonitor – trh s internetovou reklamou

V dnešní době se velmi rozrůstá trh s reklamou na internetu. Je to prosté, buď se sami domluvíte, nebo prostřednictvím zprostředkovatele najdete někoho, kdo vám umožní na své stránce inzerovat vaše reklamy, nebo naopak svou stránku někomu za tímto účelem „půjčíte“. Jedním z takových zprostředkovatelů je právě stránka Linkmonitor.cz.

K čemu Linkmonitor slouží?

Linkmonitor slouží jako portál pro obchod s internetovou reklamou. To znamená, že vám umožňuje prostřednictvím poptávek (které můžete vytvořit zdarma) a nabídek šířit vaše reklamní sdělení prostřednictvím cizích stránek nebo mailů, a naopak vy můžete umožnit někomu jinému šířit jeho reklamu na oplátku pomocí svých možností. Můžete nabízet inzerci, prodávat, kupovat i vyměňovat odkazy, webové stránky, a taktéž si můžete nechat udělat pořádek ve stránkách, které spravujete, abyste dobře věděli, jaké typy inzerce zde umožňujete a jak se vám daří. Reference spokojených klientů i velkých firem rozhodně stojí za přečtení.

Co od Linkmonitor čekat?

Využíváním stránky můžete čekat značné ulehčení vaší práce s webem. Usnadníte si tím internetovou reklamu (a to jak samostatně, tak i v rámci nabídky někoho jiného), sami naopak můžete nabízet na svých stránkách reklamní plochu, a můžete zde nakoupit i webové stránky. Některé služby jsou zpoplatněné (přičemž za poplatek získají majitelé webů na celý rok přístup k poptávkám, a mohou tak získávat mimo systém klienty pro další spolupráci), ty základní jsou však zdarma.

Výhody používání Linkmonitor?

Určitě si tím usnadníte vlastní propagaci na internetu, a můžete tak díky reklamním plochám hodně vydělat. Stejně tak přehledně na jednom místě vidíte nabídky a poptávky, a můžete z nich vybírat. Tím, že si necháte udělat pořádek ve vašich stránkách můžete vidět co všechno spravujete, a jak se vašim webům daří. Při prodeji webových stránek se pak můžete spolehnout na naprostou bezpečnost.

Nevýhody stránek Linkmonitor?

Pro ty, kdo nejsou ochotní zainvestovat nějaké peníze je jistě hlavní nevýhodou to, že hodně funkcí je placených. Nejsou drahé, ale něco stojí. Na oplátku máte přístup ke všem kontaktům na celý jeden rok. Druhá věc, která stránky poněkud sráží, je malá přehlednost a poměrně obtížná orientace. Ovšem v roce 2016 projde Linkmonitor přestavbou, během které by se uživatelské prostředí i kvalita nabízených reklamních ploch měla zlepšit.

Linkmonitor.cz je služba, kterou lze doporučit, jako jednu z finančně nejlepších služeb v podobné oblasti. Bez provize za prodanou reklamu to určitě za to stojí .

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient