LUCIE VONDRÁČKOVÁ v létě vyjíždí na své unplugged turné KOUSEK ŠTĚSTÍ

LUCIE VONDRÁČKOVÁ v létě vyjíždí na své unplugged turné KOUSEK ŠTĚSTÍ

Zpěvačka, herečka a dabérka Lucie Vondráčková se po třech letech vydává na druhé turné ve své dvacetileté kariéře. Před třemi léty objela 10 velkých hal v Čechách a na Moravě společně s Michalem Davidem, se kterým vyprodala i pražskou O2 arénu (13.000 diváků).

Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková

Po tomto velkém úspěchu se Lucie Vondráčková rozhodla co do počtu koncertů přidat, ale ubrat na velikosti hal a vyjíždí tak na akustické turné. Celkem ve 14 městech na 15 koncertech po celé ČR se představí například v letních kinech a amfiteátrech, nebo komornějších divadlech.

Od 17. srpna do 9. září se představí se skupinou Vokobere, kterou tvoří muzikanti Tomáš Berka, Petr Kocman a Jiří Vondráček. Skupina bude pro turné rozšířena v některých písních o basu a klávesy.

S členem Vokobere Petrem Kocmanem Lucka nazpívala již několik duetů, například Já to nejsem, Jedou vozy prérií nebo legendární Islands In The Stream – Ostrov proudu dní. Společně pak se skupinou Vokobere nazpívala píseň Kousek štěstí, podle které je pojmenováno i celé turné. Tomáš Berka Lucii Vondráčkovou doprovázel již v několika televizních pořadech na kytaru. A představovat Jiřího Vondráčka snad netřeba. Otec Lucky a její dvorní skladatel, který s textařkou (a maminou) Hanou Sorrosovou vytvořili spoustu velkých hitů nejen pro svoji dceru…

Diváci se mohou těšit na zcela jiné podání písniček, které od Lucky znají. Odtajněné jsou již písničky Strach, Kdy vzlétnu já, Kousek štěstí, Kdo tě má rád. Další si nechává Lucie jako překvapení. „S Vokobere je nám na jevišti muzikantsky i lidsky dobře. Folkovějším písničkám vokoberácké vokály sluší, a tak jsme se rozhodli jet za vámi v létě společně,“ říká Lucie s tím, že na toto turné se moc těší a věří, že se bude líbit i divákům a fanouškům.

„Manner Kousek štěstí tour je unplugged, takže v tomto případě bez bicích a pěkně akusticky. Atmosféru koncertů dotvoří LED stěna, což bude úžasný posun ve vizualizaci celého koncertu – graficky, obrazy a videa, aby všechny písničky měly i zajímavé obrazové ztvárnění,“ prozradil Jiří Vondráček, který rovněž připravuje všechny aranže písniček, které se na turné objeví.

Lucie Vondráčková se skupinou Vokobere nebude vystupovat poprvé. Již dvakrát byla Lucka hostem na jejich koncertech na zámku Štiřín a naposledy Vokobere doprovázelo Lucku i na jejím loňském vystoupení při 50. ročníku ankety Český slavík, kde zpívala písničku Hop hej.

Termíny a místa KOUSEK ŠTĚSTÍ TOUR:

17. 8. 2016 – Strážnice – zámecký park – začátek koncertu ve 20 hodin

18. 8. 2016 – Valašské Meziříčí – amfiteátr – začátek koncertu ve 20 hodin

19. 8. 2016 – Karviná – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

20. 8. 2016 – Boskovice – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

21. 8. 2016 – Hradec Králové – letní kino Širák – začátek koncertu ve 20 hodin

24. 8. 2016 – Chomutov – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

25. 8. 2016 – Slaný – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

26. 8. 2016 – Turnov – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

27. 8. 2016 – Příbram – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

28. 8. 2016 – Domažlice – letní kino – začátek koncertu ve 20 hodin

04. 9. 2016 – České Budějovice – DK Metropol – začátek koncertu v 19 hodin

05. 9. 2016 – Teplice – Krušnohorské divadlo – začátek koncertu v 19 hodin

06. 9. 2016 – Plzeň – Měšťanská beseda – začátek koncertu v 19 hodin

08. 9. 2016 – Praha – divadlo Hybernia – začátek koncertu v 19 hodin

09. 9. 2016 – Praha – divadlo Hybernia – začátek koncertu v 19 hodin

Vstupenky jsou v předprodeji v sítích Ticketsream a Ticketportal a nebo v jednotlivých městech, kde se turné koná v obvyklých předprodejích. V případě nepříznivého počasí pořadatelé připravili i suchou variantu koncertů odehrávajících se pod širým nebem.

 

 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient