Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou je už za polovinou! Třetí turnaj se konal dne 28. 7. v Golf Resortu Karlštejn a ani zde nechyběli skalní fanoušci celé tour. Patronát nad tímto turnajem tentokrát ale převzala od Kláry Spilkové Eva Koželuhová, naše přední profesionální golfová hráčka.

„Bylo úžasné si užít spolu s hráči atmosféru této dobročinné tour a přispět tak i mou maličkostí k tomu, aby se zase o něco více upozornilo na téma maligních lymfomů a pomohlo těm, kteří to potřebují,“ uvedla Eva Koželuhová při vyhlášení vítězů turnaje na krásném hřišti golfového resortu Karlštějn.

Spolek Lymfom Help dostal od jedné z hráček štědrý dar

Překvapením turnaje byl velmi štědrý dar, který věnovala jedna z účastnic tour. Ta se sama s maligním lymfomem léčila a v průběhu své nemoci se na spolek Lymfom Help několikrát obrátila pro pomoc. Jako poděkování za jejich pomoc nejenom jí, ale i ostatním pacientům uspořádala na oslavě svých narozenin sbírku určenou právě pro podporu Lymfom Help. A zafungovalo to. Všichni zúčastnění rádi přispěli a na konci večera se vybralo neuvěřitelných 25.000 Kč, které předala osobně při vyhlašování výsledků turnaje na Karlštejně. „Vybraná částka nám udělala ohromnou radost a moc si vážíme všech, kteří se do sbírky zapojili a pomohli nám,“ uvedla Lída Šimáčková za Lymfom Help.

Víno, La Praga a Killer drinks BG

V průběhu turnaje čekalo na hráče hned u několika jamek malé rozptýlení. Na jamce č. 1 narazili na Vinařství Pfeffer, kde mohli ochutnat limitovanou edici vína vyrobenou speciálně pro Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou. O pár jamek dál se mohli od La Praga dozvědět, jak se vyrábí kožené pásky té nejvyšší kvality a v rámci soutěže Nearest to the pin si o jeden takový skvost zasoutěžit. Na jamce č. 12 pak dodržovali pitný režim a ochutnali unikátní nápoj Alcohol Killer, který výrazně urychluje spalování alkoholu.

Všem účastníkům patří velké poděkování za jejich účast a věrnost. A nejenom hráčům, ale i partnerům. Vždyť koneckonců jedním z nich je i největší český poskytovatel věrnostních programů, Sphere.

Na další turnaj se můžete těšit 27. 8. v Mladé Boleslavi, kde nebude chybět ani Klára Spilková.

Kompletní informace naleznete na webových stránkách Lymfom Help Golf Tour anebo nás sledujte na facebooku.

www.lymfomhelpgolftour.cz.

Výsledky tour naleznete zde:

http://www.cgf.cz/TournamentDetail.aspx?IDTournament=482658181

Název akce: Lymfom Help Golf Tour s Klárou Spilkovou

Organizátor: Martin Bešta – Agentura Bestalent www.bestalent.cz

Cíl: Zahrát si golf a svou účastí na turnajích přispět na pomoc pacientům s maligním lymfomem – zhoubným lymfatickým nádorem

Načasování jednotlivé turnaje v roce 2016: 21. 4. Golf Resort Black Bridge, 26. 5. Golf Club Sokolov, 28. 7. Golf Resort Karlštejn, 31. 8. Golf Mladá Boleslav, 22. 9. Golf Club Mstětice

Více o Lymfom Help

Spolek LYMFOM HELP byl založen z vlastní iniciativy pacientů, kteří se rozhodli pomoci i dalším lidem trpícím stejnou nemocí. LYMFOM HELP poskytuje bezplatně lidem s maligním lymfomem především komplexní informační servis, vydává vlastní informační příručky a pořádá edukační akce v rámci celé ČR a to v úzké spolupráci s lékaři z Kooperativní lymfomové skupiny. Spolek rovněž nemocným po léčbě pomáhá s návratem do běžného života, například i organizací akcí se zaměřením na pohybové aktivity. „Nemoc je těžká nejen pro pacienty, ale i pro jejich rodiny a známé. Díky našim aktivitám usilujeme o ulehčení celého procesu léčby a návrat do normálního života,“ uvádí Lída Šimáčková z LYMFOM HELP.

V České republice je v současnosti evidováno více než 10.000 nemocných. Svojí podpůrnou činností navazuje sdružení na práci lékařů a dalších zdravotních pracovníků.

http://www.lymfomhelp.cz/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient