V OLOMOUCI BOJUJÍ PROTI BOLESTEM ZAD NA TANEČNÍM PARKETĚ

Na celém světě nenajdete nikoho, koho by netrápily bolesti zad. Ať už je příčina špatné držení těla, nadváha či časté sezení u počítače, máte na výběr ze spousty variant na zlepšení. Někdo volí hlavně prášky proti bolestem, druhý zase tzv. krunýř na zpevnění páteře nebo různé reklamní hitovky, které vám mají pomoci. Ale nikdo nepřemýšlí o tom, kde tento problém vznikl a jakým způsobem ho napravit.

V Olomouci na to šli jinak. 331 Dance Studio Olomouc přišlo s kurzem Flexi, ve kterém si správně záda protáhnete a hlavně slouží i jako případná prevencebolesti zad. A jak toho docílíte? Úplně jednoduše. Kurz flexibility vás naučí správného a účinného protahovaní svalů a šlach, posilování i relaxaci.

Musíte umět tancovat, abyste mohli kurz absolvovat?

To je otázka, která spoustu lidí napadne. Zvládnu to? I když neumím tancovat? Co když se ztrapním? Tak toho se opravdu v 331 Dance Studiu Olomouc nemusíte bát. Kurz Flexi je určen pro každého. Není omezen věkem ani zkušenostmi. Jeho hlavní myšlenkou je, abyste se zbavili bolesti, měli lepší kondici, což znamená i více energie do každodenního kolotoče, ale i odcházeli odpočatí a uvolnění.

Ještě více informací o tomto kurzu zjistíte také ve videu, kde hlavní lektorka Bára Březíková představuje kurz a jeho hlavní cíl.

A pokud jste naprostí začátečníci, tak tanec v Olomoucije pro vás to pravé ořechové. Naučíte se základy, i když si myslíte, že jste prkenní. Nikdo na vás spěchat nebude, vše vám bude vysvětleno a ukázáno. Stejně tak se může stát, že z vás budou fanoušci tance a rozhodnete si rozšířit své schopnosti.

Co je potřeba pro to udělat?

V první řadě musíte být rozhodnutí, že to opravdu chcete, protože jedna lekce nestačí ke správnému efektu. Sice se na konci budete cítit uvolněně, ale bolesti zad se vrátí. Proto je nutné absolvovat lekcí víc, abyste dosáhli toho, co chcete. Jestliže jste se již rozhodli, jediné, co musíte udělat, je vyplnit přihlášku. Poté budete navedeni, jak postupovat dále. Samozřejmostí je také si připravit vhodné oblečení. Výhodou pro vás bude fakt, že stačí ze skříně vytáhnout věci, ve kterých se cítíte dobře, vzít si s sebou pití a začít s kurzem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient