M-Files ve společnosti KKCG a.s.

M-Files ve společnosti KKCG a.s.

KKCG a.s., nadnárodní privátní investiční skupina působící ve střední a východní Evropě, již od roku 2015 intenzivně využívá systém M-Files, aktuálně jeden z nejlepších DMS/ECM systémů pro středně velké a velké firmy.

KKCG a.s. již zhruba 12 měsíců používá v ostrém provozu systém M-Files, který pokrývá agendu právního a účetního oddělení a pomáhá efektivně pracovat s dokumenty. Systém též podpořil klíčové schvalovací procesy a díky automatizaci (workflow) jsou dnes jednotliví uživatelé spokojení s rychlejším a efektivnějším schvalováním a rozhodovacím procesem.

„Implementace systému do prostředí společnosti proběhla nadstandardně rychle, analýza celého rozsahu byla dokončena fakticky v průběhu 2 týdnů. Vlastní nasazování probíhalo následně zhruba dva měsíce. Oceňuji práci týmu Digital Resources, který projekt v tak těsném časovém harmonogramu perfektně zvládl,“uvedl Jan Matula, ICT Manager v KKCG a.s.

Jan Sedláček, předseda představenstva Digital Resources, dodává: „Rádi bychom poděkovali za příležitost spolupracovat na tomto projektu. Oceňujeme opravdu vysokou úroveň řízení a skvělou kvalitu IT oddělení v KKCG, což dohromady umožnilo realizovat projekt ve skutečně bleskovém intervalu. Ocenění zaslouží i klíčoví uživatelé, kteří svými nápady pomohli ke správnému nastavení systému.“

O systému M-Files

Document management systém M-Files je špičkovým nástrojem nejen pro správu, sdílení a třídění dokumentů, ale i pro automatizaci procesů (schvalování) a verzování. Navíc nabízí dokonalé uživatelské prostředí, které lze jednoduše integrovat do firemní infrastruktury a propojit s celou řadou dalších systémů. Uživatelé získávají přístup k dokumentům a obsahu dle svých přístupových práv prakticky z jakéhokoli (i mobilního) zařízení (Android, iOS, Windows), a to při zachování vysokého výkonu.

M-Files je vítězem amerického srovnávacího testu TopTenReviews a je nejlepším systémem na trhu, pokud posuzujeme intuitivní uživatelské prostředí a jednoduchost nasazení. M-Files používají statisíce uživatelů ve více než 100 zemích světa.

30-denní verze M-Files ke stažení zdarma na www.e-dms.cz / www.e-dms.sk.

Stručně o Digital Resources

Digital Resources je dodavatelem podnikových informačních systémů a aktuálně jediným Gold partnerem M-Files v České republice a v sousedních zemích. Ve svém portfoliu má též vlastní CRM systém Intuo – Company Intelligence, který je plně integrován s M-Files, a ekonomický systém Helios Orange. Mezi zákazníky Digital Resources patří například Americká obchodní komora, Britská obchodní komora, Bayer s.r.o., PKS Stavby, Glatzová & Co., Wood & Company, OBO, Compas Automatizace, Medicton Group, Medesa, PRK Partners, Řanda Havel Legal, Some Jindřichův Hradec a další.

Více o Digital Resources na www.digres.cz nebo nawww.facebook.com/DigitalResourcesCZ.

Použité zkratky:

CRM – systémy pro řízení vztahů se zákazníky,

DMS – document management system

CMS – systémy pro řízení práce s obsahem a dokumenty ve vazbě na firemní procesy.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient