Calvin Klein představuje novou globální strategii

Calvin Klein představuje novou globální strategii

Francisco Costa a Italo Zucchelli odchází z pozice kreativních ředitelů pro kolekce značky Calvin Klein

Společnost Calvin Klein, Inc. dnes představila novou globální kreativní strategii firmy, jejímž smyslem je sjednotit všechny značky Calvin Klein do jednoho kreativního stylu. Francisco Costa, kreativní ředitel ženských značek kolekce Calvin Klein a Italo Zucchelli, kreativní ředitel mužských značek kolekce Calvin Klein, ze společnosti odchází.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní verzi této tiskové zprávy, včetně multimédií, si můžete přečíst zde:http://www.businesswire.com/news/home/20160419006394/en/

Tato strategie je součástí globálních změn ve směřování značky Calvin Klein a byla zahájena zpětným odkupem značek džínsů a spodního prádla v roce 2013. Vzhledem k tomu, že cílem společnosti je dosáhnout celosvětových tržeb ve výši 10 miliard dolarů, posílí tato strategie pozici značky v celosvětovém měřítku a položí základní kámen pro budoucí dlouhodobý růst. Nově tak značka bude mít jednotnou kreativní strategii ve všech oblastech svého podnikání. Příslušné prohlášení bude vydáno v brzké době.

Steve Shiffman, generální ředitel společnosti Calvin Klein, Inc. řekl: “Tato kreativní strategie je začátkem další důležité kapitoly v životě značky Calcin Klein, po odchodu pana Kleina. Rád bych Franciscovi a Italovi poděkoval za jejich úsilí věnované značce Calvin Klein a za úspěchy, kterých během uplynulých deseti let dosáhli. Velkou měrou přispěli k tomu, že se společnost Calvin Klein stala světovou jedničkou v oblasti módního průmyslu, což se nám podařilo díky jejich odhodlání, úsilí a kreativitě.”

Calvin Klein, Inc., je stoprocentně vlastněnou dceřinou společností firmy PVH Corp. [index NYSE: PVH], která je jednou z předních značek v oblasti módního návrhářství a marketingu na světě. Společnost navrhuje a prodává designové kolekce pánských a dámských oděvů a řadu dalších produktů, které jsou vyráběny a prodávány prostřednictvím rozsáhlé sítě licenčních a dalších smluvních partnerů. Produktové řady značky Calvin Klein zahrnují dámské šaty a pánské obleky, pánské a dámské módní doplňky, džíny, spodní prádlo, parfémy a vůně, brýle, ponožky, obuv, plavky, hodinky, šperky, oblečení pro volný čas, kabelky, drobné kožené zboží a vybavení domácností (včetně nábytku). Další informace najdete na webové stráncecalvinklein.com.

Společnost PHV Corp. má více než 130-letou historii a díky budování značek a podniků, které patří mezi nejvýznamnější dědictví Ameriky, je firma jednou z největších oděvních a módních společností na světě. Máme více než 30 tisíc partnerů a spolupracovníků ve více než 40 zemích světa a v roce 2015 jsme dosáhli tržeb přes 8 miliard dolarů. Vlastníme ikonické a slavné značky, jako například Calvin Klein, Tommy Hilfiger, Van Heusen, IZOD, ARROW, Speedo*, Warner’s a Olga, jejichž produkty celosvětově prodáváme. Kromě toho prodáváme na základě licencí produkty řady dalších slavných lokálních i mezinárodních značek.

*Značka Speedo je na neomezenou dobu licencována v Severní Americe a Karibiku od společnosti Speedo International, Ltd.

VÝHLEDOVÁ PROHLÁŠENÍ VE SMYSLU NOVELY ZÁKONA O VEDENÍ SPORŮ PŘI OBCHODOVÁNÍ S CENNÝMI PAPÍRY Z ROKU 1995: Výhledová prohlášení uvedená v této tiskové zprávě, včetně, mimo jiné, všech prohlášení týkajících se budoucích plánů, strategií, cílů, očekávání a záměrů společnosti PVH Corp. a jejích sesterských společností (dále jen „PVH“) jsou vydávána v duchu zásad „bezpečného přístavu“ uvedených v ustanoveních novely Zákona o vedení sporů při obchodování s cennými papíry z roku 1995. Upozorňujeme investory, že tyto výhledová prohlášení podléhají z podstaty jejich povahy rizikům a nejistotám, které nelze s určitostí předpovědět a některé z rizikových faktorů navíc není možné ani předvídat. Proto upozorňujeme, že se v důsledku těchto rizik a nejistot (i) plány, strategie, cíle, očekávání a záměry společnosti PVH mohou kdykoli změnit na základě vlastního uvážení společnosti PVH a současně investory žádáme aby se seznámili s (ii) ostatními riziky a nejistotami, které jsou uvedeny v pravidelných zprávách firmy PVH podávaných Komisi pro cenné papíry (SEC).

Firma PVH se výslovně zříká odpovědnosti za jakoukoli budoucí aktualizaci či změnu výhledových prohlášení, a to i v případě, že se objeví nové skutečnosti.

VYDAVATEL: Calvin Klein

SOCIÁLNÍ SÍTĚ: facebook.com/calvinklein; calvinklein.tumblr.com; google.com/+calvinklein; youtube.com/calvinklein; twitter.com/calvinklein; instagram.com/calvinklein; pinterest.com/calvinklein snapchat: calvinklein show yours. #mycalvins brand handle: @calvinklein

Přečtěte si původní zdrojovou verzi této zprávy na webových stránkách businesswire.com: http://www.businesswire.com/news/home/20160419006394/en/

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient