MAX Finance se přejmenovala na STING Finance

Společnost MAX Finance změnila název na STING Finance

Dne 1. února 2016 byla společnost MAX FINANCE, s.r.o. přejmenována na STING Finance s.r.o. Společnost poskytuje komplexní finanční služby v barvách Realitní a investiční skupiny STING, jejíž je součástí.

Realitní a investiční skupina STING očekává, že strategický záměr sjednotit názvy všech společností přinese synergický efekt v jednotném vnímání značky STING. Ten se poté projeví jak v oblasti realit, tak v oblasti financí a investic.

„Hlavní výhody změny názvu společnosti vidím v transparentnější komunikaci a spolupráci s našimi zákazníky. Tím dojde k dalšímu zvýšení kvality ve všech oblastech námi poskytovaných služeb. Předpokládám, že se v krátkém čase naplno projeví vnímání naší jednotné a stabilní značky skupiny u zákazníků. Jinými slovy, na jednom místě a pod jednou střechou budeme rychleji a kvalitněji reagovat na aktuálně vzniklé potřeby našich klientů. Pod jednou značkou prostě budeme silnější,“říká ředitel společnosti STING Finance Vladimír Řeháček.

Společnost STING Finance dosáhla v roce 2015 velmi dobrých obchodních výsledků. V oblasti pojištění dosáhla 30 procent meziročního nárůstu ve výnosech proti roku 2014. V hypotékách a stavebním spoření, které jsou hlavní činností, zprostředkovali spolupracovníci společnosti hypotéky a stavební spoření v objemu více než 2,2 mld. Kč.

Ředitel společnosti Vladimír Řeháček vidí velký potenciál v oblasti investic: „Investiční trh je pro mnoho poradců stále velkou výzvou, protože osobní investice skýtají příležitost k ochraně a zhodnocení majetku klienta. Navíc tato oblast ještě není zdaleka v naší republice rozšířená.“

V roce 2016 se podle Vladimíra Řeháčka bude realitnímu i finančnímu trhu velmi dobře dařit. Ceny nemovitostí budou dále růst, přestože se v různých regionech ČR budou velmi lišit. Některým klientům se tak lehce zdraží hypotéky, i když úrokové sazby hypoték budou víceméně stagnovat.

STING Finance s.r.o. vznikla v roce 2007 jako MAX FINANCE, s.r.o. Zaměřuje se na komplexní finanční poradenství s cílem poskytnout svým klientům maximální komfort a servis nejen při financování nemovitostí. Hypoteční banka udělila společnosti v letech 2011-2015 ocenění za kvalitu zpracování hypotečních úvěrů.

Kontakt:

STING Finance s.r.o.

1.máje 540

739 61 Třinec

E-mail: pr@rksting.cz

Tel.: 724 670 519

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient