MEZINÁRODNÍ ZAHRADNICKÝ VELETRH V RAKOUSKÉM TULLNU

MEZINÁRODNÍ ZAHRADNICKÝ VELETRH V RAKOUSKÉM TULLNU – 1. září až 5. září 2016

NEJVĚTŠÍ VÝSTAVA KVĚTIN V EVROPĚ – TÉMA: „Květinová cesta kolem světa“

Od 1. září do 5. září se veletržní centrum v Tullnu stane centrem milovníků zahrad a květin. Velkolepé aranžování, pohádkové kytice, nápadité rybníky a láskyplně vytvořené tematické krajiny jsou skutečným zdrojem inspirace pro „zelený domov“.

Největší výstavu květin v Evropě navrhují nejlepší rakouští zahradníci a floristé, vystaveno bude celkem 200 000 květin. Pod heslem „Květinová cesta kolem světa“ mohou účastníci navštívit všechny kontinenty a žasnout nad nádhernými ukázkami.

Na „největší evropské výstavě květin“ mohou návštěvníci vidět Ayers Rock – duchovní horu australských domorodců i hlavy z Velikonočního ostrova v Chile. Mohou prozkoumat obrovské iglú a mnoho dalšího. To vše bude k vidění spolu s čerstvými barevnými růžemi, hortenziemi a kropenatými karafiáty v plném květu. Obrovský drak se vynořuje z vodní nádrže plné bublin, ze které stoupá pára. Drak s pestrými barvami, jako například růžová, oranžová a modrá, představuje speciální vrchol mezinárodního zahradnického veletrhu v Tullnu.

Rozsáhlý program zahrnuje mnoho tematických přehlídek, jako například „Park trpaslíků a festival růží“, „Tabule přání“ a „Naše strava – je dobré vědět, odkud pochází“.

Více než 530 vystavovatelů z domova i ze zahraničí bude vystavovat a prodávat zahradnické produkty a nové nápady pro zahradní design, květiny, rostliny, ovoce, zeleninu a mnoho dalšího. Pokud hledáte rostliny vhodné pro balkony, střešní terasy a interiéry, nebo plánujete kompletní rekonstrukci zahrady včetně zahradního nábytku, rybníků nebo bazénů na plavání, Mezinárodní zahradnický veletrh v Tullnu je místo pro vás.

MEZINÁRODNÍ ZAHRADNICKÝ VELETRH TULLN V RAKOUSKU UVÁDÍ NEJVĚTŠÍ VÝSTAVU KVĚTIN V EVROPĚ

Otevírací doba:

Čtvrtek 1. září až pondělí 5. září 2016

Otevřeno každý den od 9:00 do 18:00 hodin.

Veletržní obchodní centrum Tulln

Rakousko

Další informace najdete na adrese: http://www.messe-tulln.at

Vstupné:

Dospělí: 13,00 EUR

Skupiny (20 a více osob) a senioři, studenti: 11,00 EUR

Mladí lidé od 6 do 15 let: 3,00 EUR

Děti do 6 let: vstup zdarma

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient