UnionPay urychluje expanzi

Společnost UnionPay International urychluje expanzi mobilních plateb QuickPass v zahraničí — již 180 000 terminálů POS

Podle analýzy výdajů čínských turistů v zahraničí společnost UnionPay International rychle a precizně rozvíjí v zahraničí své obchodní aktivity s platbami QuickPass. Téměř 180 000 terminálů POS nyní přijímá v Hongkongu, Macau, Tchaj-wanu, Jižní Koreji, Austrálii, Novém Zélandu a Singapuru čipové karty UnionPay s označením „QuickPass“ a různé produkty umožňující mobilní platby QuickPass. Zahraniční objemy transakcí s platbami QuickPass společnosti UnionPay vzrostly v roce 2015 osmkrát a letos rychle stoupají.

Společnost UnionPay je v současnosti jedinou mezinárodní organizací vydávající karty, která poskytuje služby bezkontaktních mobilních plateb pro místní držitele karet. Systém QuickPass společnosti UnionPay umožňuje offline bezkontaktní platby prostřednictvím mobilních telefonů a jiných mobilních zařízení, stejně jako dálkové online platby. Zahrnuje produkty zprostředkování mobilních plateb včetně HCE a Apple Pay a podporuje různé terminály a operátory. Zákazníci mohou pohodlně a bezpečně platit mobilními telefony u terminálů POS s označením „QuickPass“.

Ve srovnání s ostatními způsoby mobilních plateb je Cloud QuickPass společnosti UnionPay bezpečnější. Poskytuje mnohá bezpečnostní opatření, včetně dynamických PIN a tokenů. Během plateb nejsou zobrazována skutečná čísla karet a informace o transakcích jsou vydavateli karet a společností UnionPay pečlivě střeženy.

Bohaté možnosti využití a bezpečnost plateb QuickPass společnosti UnionPay lákají rostoucí počet obchodníků ze zahraničí.

Cai Jianbo, generální ředitel společnosti UnionPay International, uvedl: „Společnost UnionPay zahájila provoz mobilních plateb QuickPass spolu s komerčními bankami a hlavními výrobci mobilních telefonů z celého světa. Patří k nim značky mobilních telefonů, jako jsou Huawei, ZTE a Apple. Tyto služby umožňují využití početných platebních kanálů. Společnost UnionPay využije své obchodní sítě a technologie k urychlení zavádění plateb Mobile QuickPass v zahraničí a k poskytování bezpečných a pohodlných zahraničních plateb pro držitele karet. Pro společnost UnionPay je také důležité rozšíření Cloudu QuickPass ve světovém měřítku“.

Společnost UnionPay International začala nejdříve poskytovat služby Mobile QuickPass na trzích, které jsou nejčastěji navštěvovány čínskými turisty.

Austrálie je zahraničním trhem s největším počtem terminálů Quickpass. 30 % kamenných obchodů, které přijímají karty UnionPay, akceptuje také platby QuickPass. Systém QuickPass společnosti UnionPay je také nejrozšířenější formou bezkontaktních plateb v Macau. 90 % obchodníků, kteří přijímají bezkontaktní platby, přijímá také QuickPass. SOGO, 7-11, SaSa a Mannings v Hongkongu, nákupní centrum Doota, GS25 a Watsons v Jižní Koreji a mnoho obchodníků na Tchaj-wanu přijímá platby QuickPass.

Celosvětově byly vydány přes dvě miliardy čipových karet UnionPay a možnost jejich využití stoupá. V pevninské Číně umožňuje bezkontaktní platby více než 7 milionů terminálů POS a společnost UnionPay urychluje zlepšení aplikací a školení pokladníků.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient