M&M reality zdvojnásobí finanční dar kapely Kryštof

M&M reality zdvojnásobí finanční dar kapely Kryštof

polečnost M&M reality se stala partnerem charitativní části letošních „Kryštof kempů“. Kapela totiž na začátku tohoto týdne prohlásila, že věnuje 10,- korun z každého prodaného lístku neziskové organizaci v místě, kde se Kryštof kempy konají.

„Moc se nám to oznámení na Facebooku líbilo, a tak jsme si řekli, že jim zkusíme zavolat a trochu jim v tom pomoci, pokud budou chtít,“ řekl majitel společnosti M&M reality holding Petr Morcinek.

„Překvapilo nás to a jsme moc rádi. Získali jsme partnera na všechny Kryštof kempy. Znamená to, že nakonec tuto částku zdvojnásobíme a pomůžeme ještě více organizacím,“ směje se Richard Krajčo, frontman kapely Kryštof.

Celý výtěžek se tak nakonec rozdělí mezi tři neziskovky v okolí a od příštího týdne mohou všichni, kteří navštíví stránku www.krystof.net/charita, hlasovat pro tu, která se jim nejvíce líbí.

Nakonec se tak finanční prostředky dostanou k 21 neziskovým organizacím. V Mikulově už to jsou konkrétně Dětský domov Uherské Hradiště, nezisková organizace Girasole, jejíž asistenti se v domácím prostředí starají o seniory, a Biliculum, což je neziskovka, jejímž cílem je pomáhat lidem s mentálním a zdravotním hendikepem.

„Jsme rádi, že jsme si plácli. Pomáhat sice není pro nás nic nového, ale spojení s kapelou a tak úžasnou akcí jakou jsou Kryštof kempy, rozhodně spadá do naší strategie a výtěžek pro neziskovky bude rozhodně zajímavý. Vždyť jen rychlými počty si každý spočítá, že se bude jednat o více než milion korun. A to rozhodně stojí za to,“ doplnil Petr Morcinek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient