Značkové nářadí

Značkové nářadí

Pokud jste již měli možnost někdy v minulosti vyzkoušet značkové nářadí, určitě víte, že oproti levným prodávaným produktům se s těmito stroji., nářadím i pomůckami o mnoho lépe pracuje. Hledáte-li obráběcí stroje, ruční i elektrické nářadí či zahradní techniku, vyplatí se počáteční investice, která se plně vrátí během používání.

Servis a náhradní díly

Při zakoupení značkového nářadí musíte mít možnost sehnat náhradní díly a mít zaručen profesionální před i po-prodejní servis. V tomto případě je dobré se poohlédnout po společnosti, která se dlouhodobě specializuje na prodej a servis kovoobráběcích a dřevoobráběcích strojů, elektrického či aku nářadí i stavební či zahradní techniky. U odborníků, jakými je společnost Značkové nářadí s.r.o., je možné nakupovat i na e-shopu, kde kromě produktů najdete i náhradní díly na nářadí nabízených kvalitních značek.Soustruh na kov s digitálním odměřováním

Důraz kladený na osobní přístup k zákazníkovi, ochota sdělení informací o prodávané technice a při osobním prodeji i ochota předvedení funkčnosti, jsou vysokou zárukou kupované kvality. Důležitou součástí nabízených služeb je také záruční i pozáruční servis veškeré techniky. Pokud najdete prodejce, který je schopen ve většině zakázek zajistit opravu vlastními silami, máte vyhráno. Vyhnete se tak možnému poškození při zasílání a dlouhé čekací době. Společnost Značkové nářadí je jediným autorizovaným servisem značek PROMA, Ferm, Worx, Telwin a Comprecise v České republice.

Pokud tedy plánujete provozovat,nebo už máte zavedenou dílnu, strojírnu, případně nástrojárnu, potřebujete kovoobráběcí stroje. Sem patří pásové pily, stojanové vrtačky, univerzální frézky či soustruhy včetně příslušenství a náhradních dílů. K tomu je také zapotřebí ruční elektrické nářadí.

Instalace přímo na místě

Prodané stroje vám společnost Značkové nářadí profesionálně seřídí a dokáže instalovat přímo na místo určení. Pracovníci se ve své práci velmi dobře vyznají, kovo i dřevo obráběcí stroje vždy dodají v provozuschopném stavu. Nestane se vám, že si musíte sami zařízení skládat doma. Po instalaci profesionálními odborníky jednoduše zapojíte přístroj do zásuvky a zapnete. Při poskytování servisu v první řadě vaše nářadí a stroje dokáží opravit, protože své práci dokonale rozumí. Výměna produktu je až poslední možností. Pracovníci provádí celkové kontroly stroje, seřízení otáček i běžnou údržbu včetně předsezónních a posezónních prohlídek.

Servis je nabízen v oblasti profi i hobby nářadí, obráběcích strojů, zahradní techniky i stavebních strojů. Zkušení odborníci vám provedou broušení pilových řetězů a kotoučů a umí zde i repase akumulátorů do nářadí i spotřebičů. Součástí široce nabízených služeb je i revize elektrického nářadí či předsezónní příprava zahradní techniky. Kromě výše uvedených značek dokáží odborně ošetřit i nářadí Fiskars, DeWalt, Gude a Narex. Servis nářadí a strojů tato společnost provádí již od roku 1999, což svědčí o jejich bohatých letitých zkušenostech. Pracovníci servisu jsou pravidelně školeni a vaše zakázky dovedou vyřídit spolehlivě a rychle.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient