Mobilní telefon bez výbavy vám nabídne jen poloviční zážitky

selfie tyč

Kupujeme si hezké telefony s mnoha funkcemi, často pak ale šetříme na důležitých doplňcích, které z našeho mobilu umí „dostat“ ještě mnohem více. Co by vám ve výbavě telefonu nemělo chybět?

Selfie tyč udělá z focení zážitek

Klasické fotoaparáty jsme již díky neustále se zlepšující kvalitě fotoaparátů v mobilech dávno odložili. Fotíme stále a všude. Příroda nás však nevybavila na to, abychom se dnes a denně nepotýkali se „syndromem krátké ruky“. To tehdy, když se snažíme udělat hezké selfie nejen sebe a okolí, ale se svým dítětem, přítelem, kamarádkou nebo rodinou. Už máte selfie tyč?

Investovat se oplatí do kvalitní tyče, která umí komunikovat s iPhone i s telefony s Androidem. Ani tyč, která obsahuje tato tlačítka a současně má líbivý design, nemusí být nijak závratně drahá. Důležité je, aby uměla rychle a zejména bezpečně upevnit mobil. Měla by být malá, lehká, současně dostatečně pevná a stabilní. Samozřejmostí musí být dostatečně dlouhá teleskopická rukojeť.

Chytré a praktické nabíjení se vždy hodí

Mobilní telefon je příjemným společníkem, když je nabitý. Neřešte pořád nepraktickou nabíječku. Výhodou je pořídit si kvalitní, nejlépe co nejvíce univerzální bezdrátové nabíjení.

Bezdrátová nabíječka, která hravě nabije iPhone 8, 8 plus a X a současně i Samsung ve verzích 6, 7, 8, a 9, existuje. K dispozici je ve velice hezkém provedení – v minimalistickém designu, který perfektně tyto oblíbené telefony doplní i svým vzhledem. Nabíječka je lehká a ultratenká. Perfektně se tak hodí i pro cestovní použití. Konečně nebudete muset řešit neustálé odpojování a připojování nabíjecího kabelu, jakmile chcete telefonovat nebo mobil pohodlně používat.

Doplňky k mobilu jako vhodné dárky

Byli jste osloveni s dotazem, co si přejete k narozeninám? Nebo hledáte vy vhodné vánoční dárky? Selfie tyče i bezdrátové nabíječky jsou skvělým a praktickým dárkem s pěkným designem. Navíc jde i o dárky v příjemné cenové hladině do 500 Kč.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient