Půjčte si vše pro stavbu

půjčovna lešení

Pro menší stavební firmy, různé jednorázové projekty i pro každého, kdo nechce řešit odpisy majetku, nabízí SCASERV pronájem fasádního lešení, mobilního lešení, mobilních schodišť, stropního bednění, stěnového bednění, mobilního oplocení, přechodových lávek, schodišťových věží i dalších řešení pro stavbu.

Kvalitní mobilní pojízdné věže nabízí montáž ve výšce až 18 metrů

Potřebujete lešení? SCASERV nabízí pojízdné lešení BoSS. Jde o kvalitní lehké mobilní věže ve dvou typech. Provedení Klasik má výstup na lešení řešen formou žebříkového rámu. Věže Clima mají již přímo v rámu příčníky, které jsou určeny pro výstup. Montáž tohoto typu mobilního lešení je pak výrazně jednodušší.

Mobilní lešení BoSS je v šířkách 1,45 a 0,85 m. Délky jsou tři: 1,8, 2,5 a 3,2 metru. Věže lze velice snadno montovat a demontovat bez jakýchkoliv spojek a komponentů. Jsou opatřeny řadou bezpečnostních prvků a stabilizátorů. Nabízí bezpečí jak pro stavební personál, tak pro kolemjdoucí. Firma dodává věže vždy v perfektním stavu a v případě zájmu zajišťuje i montáž a demontáž lešení.

Stěnové bednění nejen pro opěrné zdi

Žádaným sortimentem je i stěnové bednění. Firma SCASERV pronajímá bednění LOGIK 50, které zajišťuje dokonalý povrch betonu a je určeno pro tlak betonové směsi až do 50 kN/m². Bednění se hodí na budování základů, opěrných zdí, jímek, šachet, sloupů i pilířů. Systém lze díky nízké hmotnosti montovat ručně bez použití techniky.

Mobilní oplocení nejen pro stavbu

Nejen ve stavebnictví je využíván další sortiment SCASERV – mobilní oplocení. Hodí se k zajištění stavby, ale i pro pořadatele různých sportovních a kulturních akcí. Je snadno přemístitelné, montáž i demontáž je rovněž velice snadná.

SCASERV – prodej i pronájem vybavení pro stavbu

Veškeré výše uvedené i další příslušenství pro stavbu SCASERV nejen pronajímá, ale i prodává. Kromě toho firma zajišťuje servis, montáž, dopravu, projekci i školení související s nabízeným sortimentem.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient