Moderní bydlení v atraktivní pražské čtvrti. Takové jsou Byty u parku

Moderní bydlení dnes má mnoho atributů. V prvé řadě jednoznačně chceme, abychom měli na dosah občanskou vybavenost, abychom měli vše snadno dostupné z pohledu dopravy, ale zároveň také chceme kulturní vyžití, možnosti nakupování nebo si rovněž kdykoliv zasportovat. Často skloubit všechny tyto faktory není úplně jednoduchý úkol, ale nové rezidenční čtvrti na to myslí. Taková je také rezidenční čtvrť Byty u parku.

Žijte aktivně

Nová etapa výstavby těchto bytů zahrnuje 11 bytových domů, ve kterých najdete byty různých velikostí, a to od 30 do 140 m². Vše je velmi snadno dostupné prostředky MHD, ale klidně také autem. Velice rychle se dostanete do centra. Bydlení v Praze na Žižkově je jako stvořené také pro nejrůznější sportovní aktivity, protože byty přímo navazují na park Židovské pece, kde si můžete zajít každé ráno zaběhat nebo se projet na kole. Množství zeleně je jednoznačně předpokladem pro to, abyste se zde cítili dobře. Zároveň zde najdete celou řadu příležitostí pro:

  • Kulturní vyžití
  • Setkávání s přáteli
  • Nakupování

Vyrazit za kulturou nebo se vydat s přáteli do některé z místních kaváren či restaurací, to pro vás může být každodenní samozřejmostí. Mnoho možností nabízí také blízké Vinohrady, které dělají tuto lokalitu ještě atraktivnější. Možnosti nákupů jsou samozřejmostí, přičemž do budoucna se plánuje další rozšíření díky novému městskému centru, které vznikne na území bývalého nákladového nádraží Žižkov.

Relaxace kdykoliv a kdekoliv

Kromě užívání si aktivního života, zde můžete také velmi dobře zrelaxovat. Zajistí vám to už samotná dispozice bytů. Nové byty Praha 3 jsou totiž architektonicky navrženy tak, aby dovnitř vnikalo dostatek denního světla, pozitivní nálada vás tak nikdy neopustí. Relaxovat můžete také díky dostupným terasám, lodžiím nebo balkónům. K relaxaci jsou skvělé i okolní parky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient