Myanmar (Barma) destinace cestovatelských ambicí

Myanmar (Barma) destinace cestovatelských ambicí

Pokrok se nedá zastavit, naopak, progresivní vývoj je maximálně důležitý, a to ve všech oblastech lidského života, nevyjímaje progres v oblasti cestovatelských aktivit a trávení volného času. Zatímco turisticky profláknuté destinace mají zkušení cestovatelé už procestované skrz naskrz, trendem budoucnosti turismu s obrovským potenciálem je Myanmar.

MYANMAR (BARMA)

Myanmar má za sebou poměrně rušnou historii, dnes je ale naprosto bezpečnou lokalitou s bohatými turistickými lákadly v podobě historických i přírodních zajímavostí. Myanmar či chcete-li Barma, leží na západní straně poloostrova Zadní Indie v jihovýchodní Asii. Místní tropické klima slibuje horká a vlhká léta, střídající se s teplými zimními měsíci. Úředním jazykem je barmština, ale obzvláště ve větších městech se bez problémů domluvíte anglicky. Převážná část obyvatel se hlásí k buddhismu, a tak jedinečnost buddhistické kultury vás bude potkávat na každém kroku. Lokalitě Myanmaru dominuje překrásná dosud nenarušená příroda s deštnými pralesy.

Poznávací zájezdy Myanmar

Myanmar nabízí úžasné okamžiky kulturního vyžití, krásné písečné pláže k relaxaci i přírodní zajímavosti, které jinde nenajdete. Toužíte-li však opravdu dokonale poznat zemi, do které cestujete, nahlédněte do naší nabídky důkladně propracovaných poznávacích tras. Pro dobrodruhy doporučujeme zvolit turistický okruh na privátní bázi, bez průvodce, ale se zajištěnými transfery MYANMAR FREE & EASY, úchvatné CHRÁMY I PLÁŽE MYANMARU s doprovodem, SKRYTÁ TAJEMSTVÍ MYANMARU v organizované skupině mezinárodních turistů, nebo to nejlepší co země nabízí s vlastním průvodcem a řidičem v jedné osobě BEST OF MYANMAR.

Pobytové zájezdy Myanmar

Myanmar, ale není lokalitou určenou pouze pro nezkrotné dobrodruhy. Výjimečná příroda a úchvatné pláže doslova vyzývají k naprosté relaxaci se všemi výhodami moderní civilizace. Navštivte útulný stylový hotel YOMA CHERRY LODGE **** s možnostmi výletů za rybařením, šnorchlováním, nebo zapůjčení jízdních kol. Hotel s maximálním servisem BAYVIEW THE BEACH RESORT **** na klidném místě pláže Ngapali v Bengálském zálivu přináší spousty turistických aktivit v podobě lodních výletů za šnorchlováním, rybařením, denní výlety na místní trhy a mnoho dalšího.

Myanmar se stal v posledních letech vyhlášenou turistickou destinací, přesto je stále pro mnoho cestovatelů tajemnou zemí. Dnes už ale není zemí turisticky nedostupnou a toužíte-li své cestovatelské deníky obohatit o nové lokality, rozhodně zkuste Myanmar. Budete mile překvapeni.


Kontakt:

Cestovní kancelář Nirvana Travel s.r.o.

Tel.: 222 553 624

Mobil: 702 094 885

E-mail: info@nirvanatravel.cz

Web: www.nirvanatravel.cz

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient