Náhradní díly pro zemědělské stroje a přívěsné vozíky: Základní rady pro jejich výběr

Při údržbě vašeho pozemku se nejspíše neobejdete bez robustnějších zemědělských strojů. Ty sice bývají hodně spolehlivé, ovšem po čase je stejně nutné přistoupit k výměně určitých dílů. Používáte-li kupříkladu stroje známé značky Zetor, pak vám jistě přijde vhod informace, kde se dají náhradní díly Zetor pořídit. Komponenty se dnes dají zakoupit už i online, tudíž si lze najít veškeré produkty pohodlně z domova.

Náhradní díly Zetor

Náhradní díly pro zemědělské stroje je v první řadě vhodné vybírat vždy dle konkrétní značky techniky, kterou na svém pozemku, potažmo ve firmě, využíváte. Zmíněná oblíbená značka Zetor, jež dříve domácímu trhu jednoznačně dominovala, je dnes přeci jen na ústupu, o náhradní díly k těmto strojům je tedy poměrně nouze. Využít můžete třeba specializovaný obchod bvm.cz, kde najdete komponenty nejen pro značku Zetor, ale rovněž pro další běžně používané mechanizované zemědělské stroje. Najdete zde elektro vybavení, alternátory, brzdové díly, tlumiče či startéry, jež často bývají tou nejproblémovější oblastí.

Hydraulické hevery

Jakmile se pustíte do opravy zemědělského stroje, v určitých momentech je zapotřebí mít k dispozici zvedák, abyste se pod auto, traktor a další techniku mohli bez potíží dostat. Vzhledem k jejich hmotnosti je nutné zvolit skutečně výkonné hydraulické hevery, jež mají nosnost klidně až 12 tun. Právě na nosnost si při jejich koupi dejte největší pozor. Dále je vhodné si všímat základní a maximální výšky, respektive pracovního zdvihu.

Světla na zadní vozíky

V rámci dopravy se často používají přívěsné vozíky. I u nich byste měli dbát na plnou funkčnost. Zvlášť důležité je, aby správně fungovalo jejich zadní osvětlení, protože se předpokládá, že s nimi budete jezdit nejen po soukromých, ale také po veřejných komunikacích. Ve zmíněném eshopu najdete rozmanité náhradní díly, zadní světla na přívěsný vozík, která jsou nejnáchylnější na rozbití, nevyjímaje.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient